Опубликовано 24th Февраль 2011 |

Міжнародна діяльність УСВЖН

Міжнародна діяльність УСВЖН

Свою діяльність спілка здійснює не лише в Україні але і за її межами у рамах співпраці з урядовими, громадськими і релігійними організаціями та установами Німеччини, Польщі, Росії, Білорусії, Словенії, Чехії.
Проводиться робота по встановленню і утвердженню зв’язків з французькими громадськими організаціями та Посольством Франції в Україні у справі наведення співдружності з людьми, потерпілими від нацизму, а також у справі виплат відшкодувань потерпілим.
В країнах Європи, де люди зазнали страждань від фашистській неволі в часи панування III–го Рейху, громадські організації постраждалих від нацизму у своїй діяльності відстоюють високі цінності свободи і демократії.
Ці громадські організації напрацювали величезний моральний і антивоєнний потенціал, який має антитоталітарну спрямованість і його треба використати в цілях зміцнення миру і запобігання виникненню воєнних конфліктів.
Тому одним із головних напрямків діяльності УСВЖН є подальше поширення міжнародної роботи у справі встановлення дружніх стосунків між народами країн, які в часи Другої світової війни постраждали від нацизму.
Це передусім необхідно для створення єдиного напрямку діяльності громадських організацій цих країн для утворення потужної міжнародної громадської організації, діяльність якої буде сприяти поліпшенню соціального становища колишніх жертв нацистських переслідувань, поглибленню історичних висновків щодо умов виникнення нацизму та його жахливих історичних наслідків.
Це буде сприяти справі будівництва мосту дружби між народами, зокрема між молодими поколіннями.
УСВЖН має угоди про сумісну міжнародну діяльність з німецькими і польськими громадськими організаціями, а також з державними установами – музеями колишніх концтаборів смерті, співпрацює з релігійними установами.
У 2008 році встановлені ділові контакти які спрямовані на розвиток сумісної наукової діяльності з «Католицьким Університетом ім. Яна Павла II» в м. Любліні, а також з «Ягеллонським Університетом» в м. Кракові.
— головною метою цих угод є діяльність спрямована на досягнення взаєморозуміння і примирення між народами, виховання молодого покоління, боротьба проти воєн і тоталітарних режимів.
Найбільш визначні події та заходи, які відбулись у 2009 – 2010 р.р.
— За підтримки Президента України напередодні 2009 року 45 членів УСВЖН, волонтери і представник ЗМІ відвідали і запалили січі пам’яті в музеях колишніх концтаборів смерті: «Освенцім», «Бухенвальд», «Зексенхаузен», «Равенсбрюк» та «Майданек». Цей автобусний тур відбувся під девізом» Запалимо свічі пям’яті невинним жертвам концтаборів, що загинули в період панування Ш-го Рейху».
— Активісти Спілки були учасниками Першого Європейського конгресу «Вигнанців та біженців 1939-1945 років» який відбувся в Словенії, в м. Любляна 06.06.2009 року і в якому взяли участь представники 11 європейських країн: Австрії, Боснії та Герцеговини, Польщі, Росії, Словакії, Сербії, України, Франції і Чехії. На Конгресі було понад 5000 делегатів з 85 міських та обласних організацій «Товариства вигнанців Словенії 1941-1945 років».
Делегатів привітав Президент Словенії доктор Данила Турка.
— У вересні 2009 року делегація у складі 35 активістів Спілки взяла участь в роботі конференції МСКМВФ, яка відбулась в м Саратові в Росії. До цього в такій конференції взяли участь делегати Спілки в м. Могилеві в Білорусії.
— Згідно умов про співпрацю з німецькими громадськими організаціями „Kontakte-Контакти”, та «Berliner Unterwelten e. V.» головною метою яких є діяльність спрямована на досягнення взаєморозуміння і примирення між народами, виховання молодого покоління, боротьба проти воєн і тоталітарних режимів
у грудні 2009 року по сумісному проекту громадських організацій „Kontakte — Контакты”, «Berliner Unterwelten e. V.», Берлінським Документальним театром «Ost-arbeiter» та УСВЖН, за підтримки профспілки «Иг –металл» 21 активіст Спілки зустрілись в Берліні з керівниками профспілок металістів з різних земель Німеччини (багато з яких не знали про жахи, що перенесли наші люди у нацистському рабстві).
Члени делегації виступили перед робочою молоддю професійно технічному училищі, в загально — освітніх школах. Зустрілись з представниками антифашистських організацій. Побували в історичних місцях Берліну та в його околицях, відвідали музеї і спектакль в документальному театрі «Ost-arbeiter».
— 24 – 25 березня 2010 року Голова Спілки М.Д.Демидов прийняв участь у спільному засіданні в Варшаві, яке було присвячено отриманню відшкодувань від німецької «Дойче — Бан АГ» за примусові перевезення громадян з окупованих нацистами країн на рабську працю і знищення.
— 27-28 березня 2010 року делегація УСВЖН прийняла участь у симпозіумі в Чехії в м. Празі по запрошенню громадської організації «Коло друзів Чеської Республіки, вигнаних у 1938 році з прикордонних територій». Головним питанням , яке вирішувалось на ньому був аналіз періоду Другої світової війни 1939-1945 роки, а також обговорення питань організацій членів Конгресу для остаточного їх затвердження на засіданні Конгресу.
— 04 червня 2010 делегація УСВЖН прийняла участь в роботі Міжнародної конференції, яка відбулась в м. Любляна в Словенії. На конференції відбулось обговорення пропозицій представників країн – учасників Конгресу (було схвалено пропозицію розробленої УСВЖН концепції «Європейського об’єднання громадських організацій жертв нацизму»).
Затверджено поіменний список членів керівного органу «Міжнародного Комітету вигнанців і біженців – жертв фашизму і нацизму 1920 -1945 років».
Одним з замісників Голови Постійного Комітету Конгресу вуло одноголосно обрано Голову УСВЖН М. Д. Демидова.
На Конференції були прийняті, підписані і направлені звернення до:
— Голови Ради Євросоюзу пана Хермана ван Ромпея;
— Генерального Секретаря Організації Об’єднаних Націй пана Пан Гі Муна;
а також Декларація про пагубні спроби перегляду історії, про необхідність піклування про жертви фашизму і нацизму в Європі і про протест проти формування неофашистських і неонацистських організацій.

— 22 –го червня 2010 року, в зв’язку з активізацією руху деяких неонацистських сил делегати УСВЖН було запрошено і прийняли участь в установчих зборах Міжнародного правозахисного руху «Мир без нацизму». Факт його утворення у рік 65-ої річниці Великої Перемоги символізує і свідчить про приємственність поколінь і актуальність боротьби з неофашизмом і неонацизмом у сучасному світі.

— 25 -27 листопада 2010 року в Москві відбувся «Міжнародний антифашистський форум». На Міжнародний форум були запрошені представники Національних Спілок МСКМВФ Вірменії, Білорусії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Узбекистану, України, Естонії, а також Болгарії, Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Словенії, США.
На форум було запрошено і прийняли участь від УСВЖН 21 представник.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Міжнародна діяльність УСВЖН, Дойсбург 2002 р.

Міжнародна діяльність УСВЖН, Дойсбург 2002 р.

Міжнародна діяльність УСВЖН, Берлін, 2009 р.

Міжнародна діяльність УСВЖН, Берлін, 2009 р.

Міжнародна діяльність УСВЖН

Міжнародна діяльність УСВЖН

Міжнародна діяльність УСВЖН

Міжнародна діяльність УСВЖН

2004 р. Польська делегація у Києві

2004 р. Польська делегація у Києві

Міжнародна діяльність УСВЖН, Словенія

Міжнародна діяльність УСВЖН, Словенія

Міжнародна діяльність УСВЖН, Словенія

Міжнародна діяльність УСВЖН, Словенія

Круглый стол в Берлине 2005

Круглый стол в Берлине 2005

На Міжнародному Форумі в Москві

Висупають на Міжнародному Форумі в Москві німецький адвокат Зер і Шубарт~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Пошук
Розділи
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Christmas gold balls and pine on a festive background

Поздоровлення з Новим Роком

Шановні колеги !!! Шановні друзі !!!   Від ...

Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам`ятників, військових поховань у місті Львові

В рамках програми «Діти за колючим дротом: ...

Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку

Захід «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової ...
5b6c2c8401d5f94c

Місцями пам`яті жертв нацизму

З 13 областей та міста Києва до ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

       Шановні члени УСВЖН !     ...

З ЮВІЛЕЄМ, МАРКІЯНЕ ДМИТРОВИЧУ!

Вельмишановний Маркіяне Дмитровичу ! Прийміть найщиріші вітання з ...
Останні записи