Опубликовано 1st Февраль 2013 |

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

19 січня, в день Свята Водохреща, членами Украінськоі спілки в’язнів -жертв нацизму була здійснена екскурсійна поїздка до міста Чернігова. Хоч погодні умови і не були сприятливі до далеких подорожей, проте, всі екскурсанти, в складі 46 осіб, відправилися на побачення з історичним містом України — Черніговим.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Небо заволокло хмарами, трасу поливав рясний дощик, але в салоні автобусу не вщухав веселий гомін, сміх, панував мажорний настрій подорожуючих.
Чернігів нас зустрів лагідною зимовою погодою, навіть сонечко виглянуло із-за хмар. Екскурсовод Оксана повідомила нам про план екскурсії і ми вирушили знайомитись з історією міста. До нашої екскурсії приєдналася і голова Чернігівської обласної спілки жертв нацизму, Ніна Володимирівна Зубок.

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Відвідали Спаський храм, створений в ХІ столітті, енергетичну силу якого відчуваєш ще до входу до храму. Чудова мальовнича розпись, а також унікальні фрески вразили уяву своєю витонченістю та величністю. Храм діючий і відвідувачі змогли бути присутніми під час служіння.

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Велике враження справив Борисоглібський храм, збудований в ХІІ столітті на території однойменного монастиря. Відвідали архітектурний музей — Колегіум, який раніш входив до монастирського комплексу. Успенський монастир, збудований в ХІ столітті гостинно привітав відвідувачів архітектурою нових храмів монастирського комплексу, Успенським храмом в стилі бароко.

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Екскурсія до Чернігова

Відвідали один із самих стародавніх монастирів України — Єлецький., який заснований в ХІ столітті князем Святославом Ярославовичем в хвойному лісі, звідси і назва — Єлецький. Провели екскурсію до унікального архітектурного комплексу, Антонієві печери, який сформувався в ХІ столітті. Здійснили оглядову екскурсію по місту, велич храмів та архітектурних будівель якого, справив неповторне враження на відвідувачів.
На зворотному шляху до Києва екскурсанти обмінювались враженнями від побаченого. Автобус поспішав до Києва. Дорога… дорога… І знову спогади і пісні…

Член бюро УСВЖН Л.Суняєва

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи