Опубликовано 22nd Август 2013 |

1025 років відділяють нас від дня хрещення Київської Русі

5536_600

Значення цієї події важко переоцінити. Бо Хрещення Київської Русі 1025 років тому стало поворотним моментом в історії держави, дозволило їй включитися на рівних у політичний і культурний європейський процес; сприйматися зарубіжними «колегами по владній короні» державою цивілізованою. Саме з цієї події Русь увійшла до сім`ї християнських держав Європи, — поділився з нами отець Олександр ієрей Ольгінської церкви, що у Дарницькому районі Київа під час організованого нами круглого столу у трапезній залі цієї церкви.
Саме після хрещення Русі наших пращурів інші європейські держави стали сприймати як рівноправних партнерів. Тож не випадково ювілейна дата внесена до цьогорічного календаря ЮНЕСКО.
В урочисті дні святкування цієї видатної дати учасники проектів, які виконуються УСВЖН по грантам Всеукраїнської благодійної організації» Турбота про літніх а Україні» і Міжнародної організації «Взаєморозуміння і толерантність»: «Наші долі — тема для творчості молоді» і «Пишемо історію разом. Діти Другої світової – очима сучасних дітей» побували у дуже цікавій просвітницькі і духовно збагачуючій екскурсійній поїздці –до Свято –Троїцького монастиру: «Китаївська пустинь» та «Гнилецький монастир».

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У монастирі «Китаївська пустинь» відвідали храми: Дванадцяти Апостолів, Серафима Саровського і печерний храм Собору Пресвятої Богородиці. Як нам повідав чернець екскурсовод за лаврською легендою засновником цієї обителі був князь Андрій Боголюбський (1174 рік) прозваний «Китаєм». За другою легендою на цьому місці було укріплене городище – південний форпост Києва (тюркське слово «китай» означає укріплення).
Гнилецькі печери за своєю популярністю займають друге місце після Київо-Печерської Лаври. Цей церковний комплекс один з найкращих куточків заповідної краси Києва, вражає різновидністю форм підземної архітектури.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники проекту побували у Свято – Миколаївському храмі та унікальних печерах преподобного Феодосія Печерського – ансамблю з двох підземних комплексів побудованих у XI-XV віках.
Насправді: духовність, віра, любов, доброта ось, що для нас означає 1025 – років хрещення Київської Русі.

Слєсарєва Н.І.

Пошук
Розділи
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників в селі Балико — Щучинка

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...
Останні записи