Опубликовано 22nd Август 2013 |

1025 років відділяють нас від дня хрещення Київської Русі

5536_600

Значення цієї події важко переоцінити. Бо Хрещення Київської Русі 1025 років тому стало поворотним моментом в історії держави, дозволило їй включитися на рівних у політичний і культурний європейський процес; сприйматися зарубіжними «колегами по владній короні» державою цивілізованою. Саме з цієї події Русь увійшла до сім`ї християнських держав Європи, — поділився з нами отець Олександр ієрей Ольгінської церкви, що у Дарницькому районі Київа під час організованого нами круглого столу у трапезній залі цієї церкви.
Саме після хрещення Русі наших пращурів інші європейські держави стали сприймати як рівноправних партнерів. Тож не випадково ювілейна дата внесена до цьогорічного календаря ЮНЕСКО.
В урочисті дні святкування цієї видатної дати учасники проектів, які виконуються УСВЖН по грантам Всеукраїнської благодійної організації» Турбота про літніх а Україні» і Міжнародної організації «Взаєморозуміння і толерантність»: «Наші долі — тема для творчості молоді» і «Пишемо історію разом. Діти Другої світової – очима сучасних дітей» побували у дуже цікавій просвітницькі і духовно збагачуючій екскурсійній поїздці –до Свято –Троїцького монастиру: «Китаївська пустинь» та «Гнилецький монастир».

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У монастирі «Китаївська пустинь» відвідали храми: Дванадцяти Апостолів, Серафима Саровського і печерний храм Собору Пресвятої Богородиці. Як нам повідав чернець екскурсовод за лаврською легендою засновником цієї обителі був князь Андрій Боголюбський (1174 рік) прозваний «Китаєм». За другою легендою на цьому місці було укріплене городище – південний форпост Києва (тюркське слово «китай» означає укріплення).
Гнилецькі печери за своєю популярністю займають друге місце після Київо-Печерської Лаври. Цей церковний комплекс один з найкращих куточків заповідної краси Києва, вражає різновидністю форм підземної архітектури.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники проекту побували у Свято – Миколаївському храмі та унікальних печерах преподобного Феодосія Печерського – ансамблю з двох підземних комплексів побудованих у XI-XV віках.
Насправді: духовність, віра, любов, доброта ось, що для нас означає 1025 – років хрещення Київської Русі.

Слєсарєва Н.І.

Пошук
Розділи

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
Останні записи