Опубликовано 31st Октябрь 2013 |

Про участь у III Всеукраїнському форумі ветеранів

III Всеукраїнський форум ветеранів

1 – 2 жовтня 2013 року у Києві відбувся III Всеукраїнський форум ветеранів.

187 делегатів зібралися в актовому залі теплоходу «Зірка Дніпра».


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


В роботі форуму брали участь представники Української спілки в’язнів – жертв нацизму:  Демидов М.Д., Зубок Н.В., Кочержина Л.В., Кубицький Р.М., Мартиш В.І., Чулков О.І., Шарун Л.П.

До початку форуму делегати відвідали національний музей – заповідник «Битва за Київ», поклали квіти до пам’ятника Воїну визволителю м Києва.

Форум розпочався о14 годині . Зі вступним словом до делегатів звернулась Міністр соціальної політики України Королевська Наталія Юріївна, а також були заслухані в адрес делегатів вітання від Перших осіб Держави.

З доповіддю «Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів , підготовку та організацію заходів з відзначення 70 –ї річниці  визволення України та Року учасників бойових дій на території інших держав» виступив перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Сіроштан Володимир Григорович.

У виступах представників ветеранських громадських об’єднань давалась справедлива оцінка справ стану на місцях. Різкій критиці було піддано незадовільну роботу ряду міністерств і відомств, які зобов’язані здійснювати соціальний захист ветеранів.

III Всеукраїнський форум ветеранів

III Всеукраїнський форум ветеранів

Представники Міністерства оборони України міністерства охорони здоров’я розповіли про роботу своїх міністерств та відповіли на запитання, щодо вирішення ветеранських проблем.

Але ці відповіді не змогли задовольнити присутніх а форумі ветеранів. Не задовольнили тому, що роками не збільшуються, не перераховуються згідно діючому законодавству пенсії військовослужбовців, звільнених взапас. Лише мізерна частина ветеранів має змогу лікуватися та оздоровлюватись в санаторіях, а компенсація за невикористану путівку в санаторій сміхотворна.

Найбільше обурення ветеранів визвало те, що на форум не прийшли перші особи цих Міністерств, а прислали своїх підлеглих, які не могли дати зрозумілих роз’яснень на існуючі проблеми.

Другий день форуму було присвячено обговоренню сучасного стану законодавства України про соціальний захист ветеранів війни, праці, військової служби, перспектив і проблем.

З доповіддю на цю тему виступив Народний депутат України , заступник Голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Куніцин Сергій Володимирович.

У виступах учасників форуму відмічалось, що законодавство України потребує значного вдосконалення, що Верховній Раді України в період підготовки до відзначення 70 –ї річниці визволення України від німецько — фашистських загарбників і 70 –ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні належить вирішити ті ветеранські проблеми , які не вирішувались роками, які б забезпечили їм гідне життя.

Мартиш В.І.

На форумі була прийнята резолюція.

Читати резолюцію III-го Всеукраїнського форуму ветеранів у новій вкладці!

Пошук
Розділи
9-travnya-den-peremogi-9-maya

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани війни ! Шановні колеги !   Від імені ...
14234

11 квітня 2020 року 75 років визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня вся світова громадськість згадує події, ...
24480743

З Міжнародним жіночим днем — 8 Березня !

  ШАНОВНІ ЖІНКИ !   Від імені громадської організації «Українська ...

Оголошення другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка людей,постраждалих від нацизму» в Україні

ОГОЛОШЕННЯ  другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка ...

75-річчя визволення німецького нацистського концентраційного табору і табору смерті Аушвіц — Біркенау

27 січня вся світова спільнота вшановує пам'ять ...
2020-678x381

З Новим Роком!

Шановні члени УСВЖН ! Шановні колеги !   Від імені ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників

16 листопада 2019 року Громадською організацією «Українська ...

Зустріч поколінь на тему: «Діти без дитинства»

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників

Захід «Відвідування місць початку визволення Києва від ...
IMG_20191030_132321

Відвідування місць Корсунь — Шевченківської битви, як головної наступальної операції у визволенні Правобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...
Останні записи