Опубликовано 31st Октябрь 2013 |

Про участь у III Всеукраїнському форумі ветеранів

III Всеукраїнський форум ветеранів

1 – 2 жовтня 2013 року у Києві відбувся III Всеукраїнський форум ветеранів.

187 делегатів зібралися в актовому залі теплоходу «Зірка Дніпра».


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


В роботі форуму брали участь представники Української спілки в’язнів – жертв нацизму:  Демидов М.Д., Зубок Н.В., Кочержина Л.В., Кубицький Р.М., Мартиш В.І., Чулков О.І., Шарун Л.П.

До початку форуму делегати відвідали національний музей – заповідник «Битва за Київ», поклали квіти до пам’ятника Воїну визволителю м Києва.

Форум розпочався о14 годині . Зі вступним словом до делегатів звернулась Міністр соціальної політики України Королевська Наталія Юріївна, а також були заслухані в адрес делегатів вітання від Перших осіб Держави.

З доповіддю «Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів , підготовку та організацію заходів з відзначення 70 –ї річниці  визволення України та Року учасників бойових дій на території інших держав» виступив перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Сіроштан Володимир Григорович.

У виступах представників ветеранських громадських об’єднань давалась справедлива оцінка справ стану на місцях. Різкій критиці було піддано незадовільну роботу ряду міністерств і відомств, які зобов’язані здійснювати соціальний захист ветеранів.

III Всеукраїнський форум ветеранів

III Всеукраїнський форум ветеранів

Представники Міністерства оборони України міністерства охорони здоров’я розповіли про роботу своїх міністерств та відповіли на запитання, щодо вирішення ветеранських проблем.

Але ці відповіді не змогли задовольнити присутніх а форумі ветеранів. Не задовольнили тому, що роками не збільшуються, не перераховуються згідно діючому законодавству пенсії військовослужбовців, звільнених взапас. Лише мізерна частина ветеранів має змогу лікуватися та оздоровлюватись в санаторіях, а компенсація за невикористану путівку в санаторій сміхотворна.

Найбільше обурення ветеранів визвало те, що на форум не прийшли перші особи цих Міністерств, а прислали своїх підлеглих, які не могли дати зрозумілих роз’яснень на існуючі проблеми.

Другий день форуму було присвячено обговоренню сучасного стану законодавства України про соціальний захист ветеранів війни, праці, військової служби, перспектив і проблем.

З доповіддю на цю тему виступив Народний депутат України , заступник Голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Куніцин Сергій Володимирович.

У виступах учасників форуму відмічалось, що законодавство України потребує значного вдосконалення, що Верховній Раді України в період підготовки до відзначення 70 –ї річниці визволення України від німецько — фашистських загарбників і 70 –ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні належить вирішити ті ветеранські проблеми , які не вирішувались роками, які б забезпечили їм гідне життя.

Мартиш В.І.

На форумі була прийнята резолюція.

Читати резолюцію III-го Всеукраїнського форуму ветеранів у новій вкладці!

Пошук
Розділи

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
Останні записи