Опубликовано 27th Октябрь 2014 |

До 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

PA240269

Дорогі друзі!

Від імені Української спілки в’язнів – жертв нацизму і себе особисто щиро вітаю Вас з 70 – ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території нашої держави відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.
Вшановуючи цю знаменну історичну дату ми схиляємо голови перед пам’яттю трьох мільйонів радянських воїнів, які загинули у ході воєнних дій за визволення України. Тільки битві за Дніпро та столицю України при виконанні військової операції загинули більш як 500 тисяч радянських воїнів.
Фашистські нелюди і їх прихильники зруйнували за підрахунками істориків на території України цілком чи частково понад 700 міст і 28 тисяч сіл, загалом внаслідок каральних акцій окупантів було спалено 1377 населених пунктів, близько 10 мільйонів людей залишили без даху над головою, вони знищили понад 16 тисяч промислових підприємств.

Понад два з половиною мільйони українців було вивезено під час окупації на примусову рабську працю до Німеччини і до окупованих нею країн.
По дорозі в Рейх і в роки непосильної і тяжкої праці люди гинули від холоду, голоду, інфекційних хвороб — повернулось на Україну з них лише третина. Тисячі українців було позбавлено життя в газових камерах, спалено в печах крематоріїв, зотліло в протитанкових ровах. Більшість з них забуто. Вони ніколи не будуть названі, бо залишилися без імені, без прізвища , без фото.
Дорогі друзі, за те, що ми сьогодні є, що маємо дітей та онуків і правнуків, що живемо в незалежній Україні, ми щиро вдячні нашим братам і сестрам ветеранам. Це вони ціною свого життя визволили Україну і нас з фашистського рабства, врятували людство від загрози фашистського поневолення.
Від щирого серця бажаю всім Вам міцного здоров’я, гарного настрою великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту — віри у щасливе майбутнє України!

Маркіян Демидов
Голова Української спілки в’язнів – жертв нацизму
колишній в’язень концтабору «Саласпілс»

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи