Опубликовано 26th Май 2015 |

У товаристві зірок

140911212249_5

По-справжньому неординарна подія чекала погожого травневого дня на юних та дорослих учасників проекту, який УСВЖН проводить спільно з Громадською організацією «Турбота про літніх в Україні» за фінансової підтримки Федерального Фонду Німеччини EVZ. Адже, не докладаючи якихось надзвичайних зусиль, вони потрапили в товариство найвідоміших історичних діячів, політиків, митців, письменників, зірок кінематографу, спорту і телебачення, літературних персонажів… Усе це завдяки відвідинам Музею воскових фігур у Києві.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

Тут члени проекту дізналися про незвичайні властивості воску та його застосування, про те, якою копіткою є процедура створення «воскового двійника» тієї чи іншої особи, познайомилися з життєвими історіями знаменитостей, які прикрашають експозицію.

Поруч з Великим Кобзарем

Поруч з Великим Кобзарем

Учасники екскурсії отримали можливість не лише на власні очі побачити, але й сфотографуватися з членами давньоруських князівських родин – Ольгою, Володимиром та Ярославом, українськими гетьманами Богданом Хмельницьким та Іваном Мазепою, істориком Михайлом Грушевським, геніями літератури – Тарасом Шевченком, Олександром Пушкіним, Сергієм Єсеніним, Михайлом Булгаковим, спортивними кумирами Олегом Блохіним, Валерієм Лобановським, Андрієм Шевченком, Лілією Підкопаєвою та Яною Клочковою, легендами кіно та естради Леонідом Утьосовим, Володимиром Висоцьким, Раймондом Паулсом, Віктором Цоєм, Андрієм Макаревичем, Людмилою Гурченко, Майклом Джексоном, Брітні Спірс…

У товаристві князів та гетьманів

У товаристві князів та гетьманів

Цей незвичайний візит до музею знаменитостей був водночас пізнавальним і розважальним. Усі учасники екскурсії отримали неабиякий заряд бадьорості та позитивних емоцій.

Людмила Слєсарєва,
керівник проекту
Фото автора

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи