Опубликовано 26th Май 2015 |

У товаристві зірок

140911212249_5

По-справжньому неординарна подія чекала погожого травневого дня на юних та дорослих учасників проекту, який УСВЖН проводить спільно з Громадською організацією «Турбота про літніх в Україні» за фінансової підтримки Федерального Фонду Німеччини EVZ. Адже, не докладаючи якихось надзвичайних зусиль, вони потрапили в товариство найвідоміших історичних діячів, політиків, митців, письменників, зірок кінематографу, спорту і телебачення, літературних персонажів… Усе це завдяки відвідинам Музею воскових фігур у Києві.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

Тут члени проекту дізналися про незвичайні властивості воску та його застосування, про те, якою копіткою є процедура створення «воскового двійника» тієї чи іншої особи, познайомилися з життєвими історіями знаменитостей, які прикрашають експозицію.

Поруч з Великим Кобзарем

Поруч з Великим Кобзарем

Учасники екскурсії отримали можливість не лише на власні очі побачити, але й сфотографуватися з членами давньоруських князівських родин – Ольгою, Володимиром та Ярославом, українськими гетьманами Богданом Хмельницьким та Іваном Мазепою, істориком Михайлом Грушевським, геніями літератури – Тарасом Шевченком, Олександром Пушкіним, Сергієм Єсеніним, Михайлом Булгаковим, спортивними кумирами Олегом Блохіним, Валерієм Лобановським, Андрієм Шевченком, Лілією Підкопаєвою та Яною Клочковою, легендами кіно та естради Леонідом Утьосовим, Володимиром Висоцьким, Раймондом Паулсом, Віктором Цоєм, Андрієм Макаревичем, Людмилою Гурченко, Майклом Джексоном, Брітні Спірс…

У товаристві князів та гетьманів

У товаристві князів та гетьманів

Цей незвичайний візит до музею знаменитостей був водночас пізнавальним і розважальним. Усі учасники екскурсії отримали неабиякий заряд бадьорості та позитивних емоцій.

Людмила Слєсарєва,
керівник проекту
Фото автора

Пошук
Розділи
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Christmas gold balls and pine on a festive background

Поздоровлення з Новим Роком

Шановні колеги !!! Шановні друзі !!!   Від ...

Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам`ятників, військових поховань у місті Львові

В рамках програми «Діти за колючим дротом: ...

Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку

Захід «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової ...
5b6c2c8401d5f94c

Місцями пам`яті жертв нацизму

З 13 областей та міста Києва до ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

       Шановні члени УСВЖН !     ...

З ЮВІЛЕЄМ, МАРКІЯНЕ ДМИТРОВИЧУ!

Вельмишановний Маркіяне Дмитровичу ! Прийміть найщиріші вітання з ...
Останні записи