Опубликовано 26th Май 2015 |

У товаристві зірок

140911212249_5

По-справжньому неординарна подія чекала погожого травневого дня на юних та дорослих учасників проекту, який УСВЖН проводить спільно з Громадською організацією «Турбота про літніх в Україні» за фінансової підтримки Федерального Фонду Німеччини EVZ. Адже, не докладаючи якихось надзвичайних зусиль, вони потрапили в товариство найвідоміших історичних діячів, політиків, митців, письменників, зірок кінематографу, спорту і телебачення, літературних персонажів… Усе це завдяки відвідинам Музею воскових фігур у Києві.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

На фото: Учасники проекту в товаристві головних героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями» – Проні Прокопівни (у кінематографічному втіленні Маргарити Кринициної) та Свирида Голохвостого (у виконанні Олега Борисова)

Тут члени проекту дізналися про незвичайні властивості воску та його застосування, про те, якою копіткою є процедура створення «воскового двійника» тієї чи іншої особи, познайомилися з життєвими історіями знаменитостей, які прикрашають експозицію.

Поруч з Великим Кобзарем

Поруч з Великим Кобзарем

Учасники екскурсії отримали можливість не лише на власні очі побачити, але й сфотографуватися з членами давньоруських князівських родин – Ольгою, Володимиром та Ярославом, українськими гетьманами Богданом Хмельницьким та Іваном Мазепою, істориком Михайлом Грушевським, геніями літератури – Тарасом Шевченком, Олександром Пушкіним, Сергієм Єсеніним, Михайлом Булгаковим, спортивними кумирами Олегом Блохіним, Валерієм Лобановським, Андрієм Шевченком, Лілією Підкопаєвою та Яною Клочковою, легендами кіно та естради Леонідом Утьосовим, Володимиром Висоцьким, Раймондом Паулсом, Віктором Цоєм, Андрієм Макаревичем, Людмилою Гурченко, Майклом Джексоном, Брітні Спірс…

У товаристві князів та гетьманів

У товаристві князів та гетьманів

Цей незвичайний візит до музею знаменитостей був водночас пізнавальним і розважальним. Усі учасники екскурсії отримали неабиякий заряд бадьорості та позитивних емоцій.

Людмила Слєсарєва,
керівник проекту
Фото автора

Пошук
Розділи
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників в селі Балико — Щучинка

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...
Останні записи