Опубликовано 10th Сентябрь 2015 |

Поїздка на Черкащину

sofievka14

В рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, делегація ветеранів м.Києва за ініціативою Державної служби України з питань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 27, 28 серпня 2015 року відвідала міста Корсунь-Шевченківський та Умань на Черкащині.
До складу делегації від Української спілки в’язнів-жертв нацизму входили: Голова УСВЖН, в’язень концтабору «Саласпілс» Демидов М.Д., заступник Голови, дитина війни Мартиш В.І., Голова ревізійної комісії Спілки, учасник бойових дій Зісс Ю.А.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Всі без винятку члени делегації з великим задоволенням ознайоми-лись з цим чарівним куточком Черкаської області. його доброзичливими мешканцями, особливо працівниками музею Корсунь-Шевченківської битви, краєзнавчого музею, історичного музею дендрологічного парку «Софіївка», Реабілітаційного комплексу для ветеранів та людей з особливими потребами та меморіального комплексу «Уманська яма».

Глибоко зворушили душу розповіді та події січня-лютого 1944 ро-ку на батьківщині Т.Г.Шевченка кожного учасника делегації. Це були розпо-віді про битву, яка увійшла в історію як одна із надзвичайніших. Не випадко-во її називають другим Сталінградським котлом. Після ліквідації оточеної на Канівському виступі групіровки фашистських загарбників, воїни Червоної Армії з боями пішли на Захід і уже в травні 1945 року звільнили майже всю Європу. Ми пишаємось подвигом Червоної Армії, партизан і місцевих мешканців, які перемогли в цій знаменитій битві. Всі ми з великим сумом згадали про «Уманську яму». Дуже дорогою ціною обійшлися помилки.

Зустрічі з керівництвом райдержадміністрації м,Корсунь-Шевченківський та Умань, покладання квітів до меморіалів в цих містах, відвідування музеїв, художньої виставки, присвяченої воїнам антитерористичної операції та подіям на сході України, та дендрологічного парку «Софіївка» додали нам впевненості в тому, що український народ здолає всі труднощі і негараз-ди на його шляху до щасливого майбутнього.

Володимир Мартиш

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи