Опубликовано 10th Сентябрь 2015 |

Поїздка на Черкащину

sofievka14

В рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, делегація ветеранів м.Києва за ініціативою Державної служби України з питань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 27, 28 серпня 2015 року відвідала міста Корсунь-Шевченківський та Умань на Черкащині.
До складу делегації від Української спілки в’язнів-жертв нацизму входили: Голова УСВЖН, в’язень концтабору «Саласпілс» Демидов М.Д., заступник Голови, дитина війни Мартиш В.І., Голова ревізійної комісії Спілки, учасник бойових дій Зісс Ю.А.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Всі без винятку члени делегації з великим задоволенням ознайоми-лись з цим чарівним куточком Черкаської області. його доброзичливими мешканцями, особливо працівниками музею Корсунь-Шевченківської битви, краєзнавчого музею, історичного музею дендрологічного парку «Софіївка», Реабілітаційного комплексу для ветеранів та людей з особливими потребами та меморіального комплексу «Уманська яма».

Глибоко зворушили душу розповіді та події січня-лютого 1944 ро-ку на батьківщині Т.Г.Шевченка кожного учасника делегації. Це були розпо-віді про битву, яка увійшла в історію як одна із надзвичайніших. Не випадко-во її називають другим Сталінградським котлом. Після ліквідації оточеної на Канівському виступі групіровки фашистських загарбників, воїни Червоної Армії з боями пішли на Захід і уже в травні 1945 року звільнили майже всю Європу. Ми пишаємось подвигом Червоної Армії, партизан і місцевих мешканців, які перемогли в цій знаменитій битві. Всі ми з великим сумом згадали про «Уманську яму». Дуже дорогою ціною обійшлися помилки.

Зустрічі з керівництвом райдержадміністрації м,Корсунь-Шевченківський та Умань, покладання квітів до меморіалів в цих містах, відвідування музеїв, художньої виставки, присвяченої воїнам антитерористичної операції та подіям на сході України, та дендрологічного парку «Софіївка» додали нам впевненості в тому, що український народ здолає всі труднощі і негараз-ди на його шляху до щасливого майбутнього.

Володимир Мартиш

Пошук
Розділи
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників в селі Балико — Щучинка

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...
Останні записи