Опубликовано 25th Ноябрь 2015 |

Літературно-музичний конкурс

IMG_5712

Члени Київського відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму провели 23 листопада в Палаці ветеранів ВВВ літературно-музичний конкурс. Конкурсанти та гості заходу прийшли в піднесеному, емоційному настрої. Святково прибрана зала, в якій проходив конкурс надихала позитивом. На протязі 2,5 годин конкурсанти відтворювали свої творчі здібності, надихаючи та стимулюючи присутніх радісними емоціями.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


На конкурсі був присутній директор Всеукраїнського благодійного Фонду ,,Тріумф серця” Віталій Тирон, який опікується колишніми в’язнями, надаючи їм благодійну допомогу. Низький уклін вам, людям, які частинку свого серця віддають благодійності людям тяжкої долі. Головою Київського відділення, під бурхливі оплески присутніх, Віталію Тирону було вручено подяку.

Неперевершена творчість ансамблю ,,Багряний лист” повернули присутніх в далеку молодість, надихаючи ліричними спогадами. Художній керівник ансамблю Парубченко В.М. згуртував в своєму творчому колективі людей поважного віку, дітей війни, колишніх в’язнів і дарує своєю творчістю людям радість і сподівання на кращу долю. Тріо ,,Надвечір’я” подарували пісні про кохання та любов до рідного краю.

Сатиричні твори Т. Криворучко та М. Луніної стимулювали присутніх на позитивно-гумористичний настрій. Ліричні пісні у виконанні Є.Селезньова відлунням пройшли через серце кожного присутнього. Зворушливі пісні Л.Бицько, Т.Криворучко були прийняти бурхливими оплесками. І ще багато різноманітних творчих задумів чули і бачили присутні…

І в завершення конкурсу з чудовим віршованим твором виступила Галина Мартиш, яким звернула увагу і закликала жити в мирі, дружбі, бути дбайливими та уважними один до одного, дарувати тепло і турботу, що і в похилому віці людина може жити в щасті, в радості і в любові.

Голова Київського відділення УСВЖН
Любов Суняєва

Пошук
Розділи
1566404866-2466

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги !   Від імені Української спілки в’язнів ...
IMG_20190801_110250

Відвідування Національного музею історії України

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

«Відвідування місць розташування гетто, концтаборів, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у зв’язку з 75-річчям визволення міста Львів від фашистських загарбників».

Метою заходу є збереження, вшанування, увічнення пам’яті ...

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...
Останні записи