Опубликовано 12th Декабрь 2015 |

Тріумф серця

IMG_5789

Тяжка доля колишніх в’язнів-жертв нацизму, які пройшли роки поневірянь, дитинство та юність яких були понівечені війною, зазнали неймовірних страждань, каторжної праці, голод і холод, приниження, позбавлення батьківського піклування. За незначні провини нами поповнювали концтабори смерті, на нас проводилися псевдо медичні експерименти. Перенесені фізичні страждання, глибокі нервові потрясіння призвели до того, що більшість колишніх в’язнів стали хворими, інвалідами, неспроможними до нормального суспільного життя.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Після повернення на Батьківщину, відносно нас були створені несприятливі соціально-психологічні умови. З боку органів влади проводилась дискримінаційна політика при спробі реалізації нами громадянських прав на працю, освіту, житло тощо. Багато людей потерпіло від репресій, були завдані непоправимі фізичні та психологічні травми.

На жаль, і на сьогодні, ми позбавлені соціального захисту, позбавлені пільг, мізерні пенсії, недопустима цінова політика на медикаменти та засоби медичного призначення створюють жебрацькі умови життя.

Проте, ми не залишилися наодинці зі своїми проблемами. Благодійність деяких наших фондів, людей зі щирим серцем, які опікуються людьми тяжкої долі дають віру і надію в завтрашній день. Один з таких благодійників, а саме, Всеукраїнський благодійний Фонд ,,Тріумф серця” з яким тісно співпрацює Київське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму постійно надає допомогу засобами медичного призначення, продуктами харчування, інвалідними візками, одягом. Ось, і в переддень свята Святого Миколая колишні в’язні отримали продукти харчування, інвалідні візки, милиці. Безмежна вдячність вам, Людям з великої літери, які турботою, теплом своїх сердець зігрівають душі людей тяжкої долі.

Голова Київського відділення УСВЖН
Любов Суняєва

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи