Опубликовано 12th Декабрь 2015 |

Тріумф серця

IMG_5789

Тяжка доля колишніх в’язнів-жертв нацизму, які пройшли роки поневірянь, дитинство та юність яких були понівечені війною, зазнали неймовірних страждань, каторжної праці, голод і холод, приниження, позбавлення батьківського піклування. За незначні провини нами поповнювали концтабори смерті, на нас проводилися псевдо медичні експерименти. Перенесені фізичні страждання, глибокі нервові потрясіння призвели до того, що більшість колишніх в’язнів стали хворими, інвалідами, неспроможними до нормального суспільного життя.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Після повернення на Батьківщину, відносно нас були створені несприятливі соціально-психологічні умови. З боку органів влади проводилась дискримінаційна політика при спробі реалізації нами громадянських прав на працю, освіту, житло тощо. Багато людей потерпіло від репресій, були завдані непоправимі фізичні та психологічні травми.

На жаль, і на сьогодні, ми позбавлені соціального захисту, позбавлені пільг, мізерні пенсії, недопустима цінова політика на медикаменти та засоби медичного призначення створюють жебрацькі умови життя.

Проте, ми не залишилися наодинці зі своїми проблемами. Благодійність деяких наших фондів, людей зі щирим серцем, які опікуються людьми тяжкої долі дають віру і надію в завтрашній день. Один з таких благодійників, а саме, Всеукраїнський благодійний Фонд ,,Тріумф серця” з яким тісно співпрацює Київське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму постійно надає допомогу засобами медичного призначення, продуктами харчування, інвалідними візками, одягом. Ось, і в переддень свята Святого Миколая колишні в’язні отримали продукти харчування, інвалідні візки, милиці. Безмежна вдячність вам, Людям з великої літери, які турботою, теплом своїх сердець зігрівають душі людей тяжкої долі.

Голова Київського відділення УСВЖН
Любов Суняєва

Пошук
Розділи
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників в селі Балико — Щучинка

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...
Останні записи