Опубликовано 12th Декабрь 2015 |

Тріумф серця

IMG_5789

Тяжка доля колишніх в’язнів-жертв нацизму, які пройшли роки поневірянь, дитинство та юність яких були понівечені війною, зазнали неймовірних страждань, каторжної праці, голод і холод, приниження, позбавлення батьківського піклування. За незначні провини нами поповнювали концтабори смерті, на нас проводилися псевдо медичні експерименти. Перенесені фізичні страждання, глибокі нервові потрясіння призвели до того, що більшість колишніх в’язнів стали хворими, інвалідами, неспроможними до нормального суспільного життя.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Після повернення на Батьківщину, відносно нас були створені несприятливі соціально-психологічні умови. З боку органів влади проводилась дискримінаційна політика при спробі реалізації нами громадянських прав на працю, освіту, житло тощо. Багато людей потерпіло від репресій, були завдані непоправимі фізичні та психологічні травми.

На жаль, і на сьогодні, ми позбавлені соціального захисту, позбавлені пільг, мізерні пенсії, недопустима цінова політика на медикаменти та засоби медичного призначення створюють жебрацькі умови життя.

Проте, ми не залишилися наодинці зі своїми проблемами. Благодійність деяких наших фондів, людей зі щирим серцем, які опікуються людьми тяжкої долі дають віру і надію в завтрашній день. Один з таких благодійників, а саме, Всеукраїнський благодійний Фонд ,,Тріумф серця” з яким тісно співпрацює Київське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму постійно надає допомогу засобами медичного призначення, продуктами харчування, інвалідними візками, одягом. Ось, і в переддень свята Святого Миколая колишні в’язні отримали продукти харчування, інвалідні візки, милиці. Безмежна вдячність вам, Людям з великої літери, які турботою, теплом своїх сердець зігрівають душі людей тяжкої долі.

Голова Київського відділення УСВЖН
Любов Суняєва

Пошук
Розділи
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Christmas gold balls and pine on a festive background

Поздоровлення з Новим Роком

Шановні колеги !!! Шановні друзі !!!   Від ...

Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам`ятників, військових поховань у місті Львові

В рамках програми «Діти за колючим дротом: ...

Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку

Захід «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової ...
5b6c2c8401d5f94c

Місцями пам`яті жертв нацизму

З 13 областей та міста Києва до ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

       Шановні члени УСВЖН !     ...

З ЮВІЛЕЄМ, МАРКІЯНЕ ДМИТРОВИЧУ!

Вельмишановний Маркіяне Дмитровичу ! Прийміть найщиріші вітання з ...
Останні записи