Опубликовано 12th Май 2016 |

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

543IMG_5939

11 квітня, в Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, керівництво Української спілки в’язнів-жертв нацизму, члени Спілки вшанували пам’ять про людей, які зазнали участі рабів III Рейху, знущань, голоду, хвороб і втрат, приниження людської гідності, виснажливої примусової праці.

Учасники зібрання в Києві поклонилися і поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього», до меморіалу жертвам нацистського терору в Бабиному Яру, до пам’ятнику жертвам Сирецького концтабору.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


В проведенні цих пам’ятних заходів взяли участь Голова Київської міської державної адміністрації, лідер партії «Удар» Віталій Володимирович Кличко і його заступники, представники від Адміністрації Президента України Гончарук Олександр Олександрович, Дрогобич Володимир Гнатович, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників анти-терористичної операції Дерев’янко Артур Валентинович, заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО — начальник відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Бубленко Юрій Пантелійович, начальник Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці Вєсєлова Світлана Василівна, начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями ветеранів Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці Протасова Валентина Аркадіївна, учні Київських шкіл.

Віталій Кличко активно спілкувався з присутніми на поминальних заходах жертвами нацистських переслідувань, відповідав на їх запитання і наголосив на тому, що дуже важливо пам’ятати про страшну сторінку історії, трагедію Другої Світової війни, аби нічого подібного не повторилося в майбутньому. Віталій Володимирович дав доручення проводити в навчальних закладах уроки історії з доведенням до підростаючого покоління правди про Другу Світову і Велику Вітчизняну війни, про героїчну боротьбу українського народу, разом з представниками інших республік колишнього СРСР, за своє визволення від фашистських загарбників. Він запропонував щорічно проводити в школах уроки, на яких розповідати про страшні події в фашистських концтаборах, гетто та інших місцях примусового тримання і примусової праці, про трагедію Бабиного Яру, Дарницького і Сирецького концтаборів, про знищення фашистами міст і сіл України.

Перший заступник Голови Української
спілки в’язнів-жертв нацизму
Володимир Іванович Мартиш

Пошук
Розділи
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
Останні записи