Опубликовано 12th Май 2016 |

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

543IMG_5939

11 квітня, в Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, керівництво Української спілки в’язнів-жертв нацизму, члени Спілки вшанували пам’ять про людей, які зазнали участі рабів III Рейху, знущань, голоду, хвороб і втрат, приниження людської гідності, виснажливої примусової праці.

Учасники зібрання в Києві поклонилися і поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього», до меморіалу жертвам нацистського терору в Бабиному Яру, до пам’ятнику жертвам Сирецького концтабору.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


В проведенні цих пам’ятних заходів взяли участь Голова Київської міської державної адміністрації, лідер партії «Удар» Віталій Володимирович Кличко і його заступники, представники від Адміністрації Президента України Гончарук Олександр Олександрович, Дрогобич Володимир Гнатович, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників анти-терористичної операції Дерев’янко Артур Валентинович, заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО — начальник відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Бубленко Юрій Пантелійович, начальник Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці Вєсєлова Світлана Василівна, начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями ветеранів Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці Протасова Валентина Аркадіївна, учні Київських шкіл.

Віталій Кличко активно спілкувався з присутніми на поминальних заходах жертвами нацистських переслідувань, відповідав на їх запитання і наголосив на тому, що дуже важливо пам’ятати про страшну сторінку історії, трагедію Другої Світової війни, аби нічого подібного не повторилося в майбутньому. Віталій Володимирович дав доручення проводити в навчальних закладах уроки історії з доведенням до підростаючого покоління правди про Другу Світову і Велику Вітчизняну війни, про героїчну боротьбу українського народу, разом з представниками інших республік колишнього СРСР, за своє визволення від фашистських загарбників. Він запропонував щорічно проводити в школах уроки, на яких розповідати про страшні події в фашистських концтаборах, гетто та інших місцях примусового тримання і примусової праці, про трагедію Бабиного Яру, Дарницького і Сирецького концтаборів, про знищення фашистами міст і сіл України.

Перший заступник Голови Української
спілки в’язнів-жертв нацизму
Володимир Іванович Мартиш

Пошук
Розділи

Представники спілки в’язнів-жертв нацизму вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

22 червня, у день початку Великої Вітчизняної ...

Інтерв’ю Голови УСВЖН Маркіяна Демідова на Громадському радіо

Голова Української спілки в'язнів-жертв нацизму Маркіян Демидов, ...

Щоб ніколи не повторилося

«Бережімо мир!»   11 квітня у всьому світі відзначають ...

11 квітня 2018 року в Нікополі

11 квітня 2018 року в Нікополі відзначили ...

11 квітня у Снігурівському відділенні УСВЖН

За багаторічною традицією 11 квітня в нашому ...
библиотека 288 сш 013

Зустріч з київськими учнями до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

Голова Спілки Маркіян Дмитрович Демидов, колишній малолітній ...
2018_04_12_zystrich_zybok_52

«Я не хочу, щоб діти плакали знову»

«Я не хочу, щоб діти плакали знову» Ці ...
IMG_20180411_105751

11 квітня в Україні і усьому світі відзначають Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

У Бабиному Яру вшанували пам’ять жертв нацизму

http://podrobnosti.ua/media/videos/2018/4/11/novosti-za-2018-04-11-1745_7b38744c37daeeb7b38a368a0fa3192b.mp4 Сьогодні Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів. ...

В Україні вшанували жертв нацистських концтаборів

http://podrobnosti.ua/media/videos/2018/4/11/novosti-za-2018-04-11-0900_cbef4e02ba57bb76fa0c3e08f7a04e6a.mp4 Сьогодні відзначають Міжнародний день визволення в'язнів нацистських ...
Останні записи