Шановні учасники Конкурсу документального оповідання «Бути людиною»,
Ми надзвичайно вдячні вам за активність і надіслані на конкурс твори. Їх було більше, ніж ми очікували, 59(!). А це означає, що заявлена тема знаходить відгук у серцях людей і ми не помилилися з її вибором.
Ви описали вражаючі життєві історії, кожна з яких унікальна, тому обрати переможців було непросто.
Минулого тижня відбулося засідання Журі конкурсу у такому складі:
Журі вирішило відзначити чотирьох авторів.
Це Олена Олександрівна Тітова (Рябова), 80 років, м. Тернопіль
Дмитро Горстка, 17 років, с.Рибальське Охтирського району Сумської області
Леонід Поляков, 16 років, м.Київ
Алла Матійчук, соціальний працівник, м.Коломия
Вітаємо переможців!
Процедура нагородження відбудеться 4 жовтня у Києві.
А найкращі роботи, куди ввійдуть не лише ті, що їх відзначило журі, будуть надруковані.
Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі. Завдяки вам Німецький фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» отримав інформацію і орієнтири для своєї подальшої діяльності для підтримки колишніх жертв нацизму.
Фонд продовжує працювати в Україні і планує оголошувати конкурси і надалі.
З повагою,
Леся Харченко,
PR-координатор програми «Місце зустрічі: діалог»
Німецького фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє»
Тел.: +38(050)334 87 90
http://www.mestovstrechi.info/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~