Опубликовано 8th Сентябрь 2017 |

Засідання Ради Української спілки в’язнів-жертв нацизму

IMG_20170828_115550

28 серпня 2017 року в міському Палаці ветеранів проведено засідання Ради Української спілки в’язнів-жертв нацизму.

Члени Ради УСВЖН Хвилиною мовчання поминули членів Спілки, які пішли із життя на протязі листопада 2016 року — серпня 2017 року.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


На Порядок денний засідання Ради УСВЖН були винесені питання:

 1. Інформація про заходи, проведені УСВЖН в червні-серпні 2017 року і участі в заході, проведеному Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в серпні 2017року.
 2. Про роботу УСВЖН по внесенню змін до Закону України від 28 грудня 2014 року №76-VIII, яким скасовані основні пільги жертвам нацистських переслідувань, передбачені Законом України «Про жертви нацистських переслідувань».
 3. Про збереження за місцевими осередками УСВЖН статусу юридичної особи, про приведення у відповідність їх Положень і реєстрації їх та осередків без статусу юридичної особи у якості відокремлених підрозділів УСВЖН.
 4. Про проведення позачергової IX Конференції УСВЖН.
 5. Про відшкодування витрат на проїзд учасникам заходів УСВЖН з регіонів України, які проводяться Спілкою 28 і 29 серпня 2017 року.
 6. Про затвердження Положення Громадської організації «Кремінське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму» та Положенняпро Херсонськеобласне відділення Громадської організації «Українська спілка в’язнів-жертв нацизму».
 7. Організаційні питання
 8. Різне.

Всі питання Порядку денного розглянуті і прийняті відповідні рішення.

Члени Ради УСВЖН: Трейбич Е.А., Голова Могилів-Подільського відділення УСВЖН, Шарун Л.П., Голова Донецького обласного відділення УСВЖН, Курбатова Т.Ю., ГоловаСлов’янського міжміського відділення УСВЖН, Рамська О.А., Голова Тернопільського відділення УСВЖН з поважних причин не змогли приїхати на засідання, але ознайомлені з матеріалами засідання Ради УСВЖН і підтримали рішення Ради УСВЖН в телефонному режимі.

По першому та другому питаннях Порядку денного засідання Ради УСВЖН слухали Голову Спілки Демидова М.Д., інформацію прийнято до відома.

Заслухавшиі обговоривши інформацію заступника Голови УСВЖН Стрижкової Г.М. по третьому питанню Порядку денного, Рада УСВЖН постановила:

 1. Головам відділень УСВЖН, які мають статус юридичної особи, привести у

відповідність свої Положення і зареєструватиїх у якості відокремлених підрозділів УСВЖН згідно Закону України «Про громадські об’єднання»до 15 жовтня 2017 року.

 1. Заступнику Голови УСВЖН Стрижковій Г.М. разом з Головами відділеньУСВЖН без статусу юридичної особи зареєструвати дані відділення УСВЖН у якості відокремлених підрозділів УСВЖН згідно Закону України «Про громадські об’єднання» до 15 жовтня 2017 року.
 2. Головам відділень УСВЖН надіслати Положення відділень УСВЖН,копію документу, що підтверджує реєстрацію в територіальному Управлінні юстиції та копію документу про включення Громадської організації відповідного відділення УСВЖН до Реєстру неприбуткових установ та організації до 25 жовтня 2017 року.
 3. Заступнику Голови УСВЖН Стрижковій Г.М. підготувати пакет необхідних документів до територіального Управління юстиції щодо підтвердження Громадською організацією «Українська спілка в’язнів-жертв нацизму» статусу всеукраїнської до 31 жовтня 2017 року.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Голови

УСВЖН Стрижкову Г.М.

 

Заслухавши і обговоривши інформацію Голови Спілки Демидова М.Д. по четвертому питанню Порядку денного, Рада УСВЖН постановила:

 1. Ухвалити і прийняти для керівництва і виконання пропозиції в інформації Голови Ради УСВЖН Демидова М.Д. про проведення позачергової IX-ї Конференції УСВЖН.
 2. Провести позачергову IX-у Конференцію Української спілки в’язнів-жертв нацизму 23 листопада 2017 року в місті Києві.

Встановити норму представництва на позачергову IX-у Конференцію – 1 делегат від 1000 членів, які стоять на обліку у відділенні УСВЖН станом на 01 січня 2017 року.

Від відділень УСВЖН, в яких на обліку стоїть менше 1000 членів УСВЖН обирається 1 делегат.

Делегати обираються на позачергову IX-у Конференцію УСВЖН на загальних зборах обласних, міських, районних, районних в містах відділень УСВЖН.

 1. Пропонується позачергову IX-у Конференцію УСВЖН провести з нагоди 75-ї річниці масового насильницького вивезення мирного населення з окупованої території України в роки Другої світової війни.

А також внести зміни та доповнення до Статуту УСВЖН згідно ЗаконуУкраїни «Про громадські обєднання».

 1. Всім відділенням УСВЖН в строк до 25 жовтня 2017 року провести загальні збори і надіслати витяги із Протоколів загальних зборів про обрання делегатів на IX-у позачергову Конференцію УСВЖН.
 2. Бюро УСВЖН забезпечити контроль за виконанням даного Рішення.

Доручити заступникам Голови УСВЖН розробити план заходів по підготовці і проведенню позачергової IX-ї Конференції УСВЖН.

 

 По п’ятому питанню Порядку денного слухали інформацію головногобухгалтера УСВЖН Бондар Н.М.

Рада УСВЖН постановила:

 1. У зв’язку із відсутністю квитків на проїзд в купейних та плацкартних вагонах в касах вокзалів в регіонах України на 27, 28 серпня 2017 року, дозволити бухгалтерії УСВЖН провести оплату проїзних квитків в потягах Інтерсіті+ згідно заяв учасників заходів 28 та 29 серпня 2017 року на ім’я Голови Спілки.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера УСВЖН Бондар Н.М.

 

 По шостому питанню Порядку денного засідання Ради УСВЖН затверджено Положення Громадської організації «Кремінське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму» та Положення про Херсонське обласне відділення Громадської організації «Українська спілка в’язнів-жертв нацизму».

 

По сьомому питанню Порядку денного слухали інформацію і пропозицію Голови УСВЖН Демидова М.Д. щодо Слєсарєвої Н.І.

По даному питанню прийнято рішення:

1.Затвердити рішення бюро УСВЖН від 14 березня 2017 року про звільнення Слєсарєвої Надії Іванівни із займаної посади заступника голови УСВЖН і члена бюро УСВЖН з 14 березня 2017 року за порушення вимог Статуту Української спілки в’язнів-жертв нацизму, самоусунення від виконання обов’язків заступника голови УСВЖН і члена бюро УСВЖН на протязі останнього часу, інтриги, піар, шантаж, образливі висловлювання і наклепи на адресу членів бюро УСВЖН та виключити Слєсарєву Надію Іванівну із членів УСВЖН згідно пункту 3.6. розділу III Статуту

УСВЖН.

 1. Інформацію про рішення Ради УСВЖН довести до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, до Всеукраїнських громадських об’єднань, Міжнародних організацій, Українських і Міжнародних фондів, з якими УСВЖН співпрацює.
 2. Інформацію про прийняте рішення розмістити на сайті УСВЖН.

 

З організаційних питань слухали інформацію і пропозицію Голови УСВЖН щодо Мартиша В.І.

По даному питанню прийнято рішення:

 1. Затвердити рішення бюро УСВЖН від 24 липня 2017 року про звільнення Мартиша Володимира Івановича із займаної посади першого заступника Голови УСВЖН і члена бюро УСВЖН з 28 серпня 2017 року за станом здоров’я згідно поданої заяви та обрати Мартиша Володимира Івановича членом Ради УСВЖН.

 

Також слухали пропозицію Голови УСВЖН щодо виборів першого заступника Голови УСВЖН.

Рада УСВЖН постановила:

Обрати першим заступником Голови Української спілки в’язнів — жертв нацизму Гегелю Андріана Євгенійовича з 29 серпня 2017 року.

 

Після розгляду питань винесених на Порядок денний засідання Ради УСВЖН, Голова Спілки Демидов М.Д. вручив Почесну грамоту УСВЖН Мартишу Володимиру Івановичу за особисті заслуги в розвитку ветеранського руху, активну громадську діяльність, патріотичну роботу по вихованню підростаючого покоління, дбайливе ставлення, турботу, доброзичливість та піклування про людей тяжкої долі, якізазнали неймовірних страждань від націонал-соціалістських переслідувань під час Другої світової війни.

 

Наступного дня, 29 серпня поточного року, члени Ради УСВЖН з регіонів України взяли участь у заході «Відвідування місць оборони м.Києва, військових поховань і військових пам’ятників загиблим при визволенні Києва від фашистських загарбників».

Учасники заходу відвідали місця Київського укріп району, який складався із дотів, командних пунктів, а також допоміжних бліндажів, землянок, окопів, ліній комунікацій. Члени Ради УСВЖН також відвідали місця Коростенського укріп району, який прикривав Київський укріп район із західної сторони.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятників жертвам нацизму, меморіалів, пам’ятників визволителям Києва та України від німецько-фашистських загарбників.

 

Бюро УСВЖН

 

Пошук
Розділи
Фото М.Д.Демидова3

Не стало Маркияна Дмитриевича Демидова

Сегодня из Киева пришла печальная весть – ...
ogon_svecha_33114

Голова УСВЖН Маркіян Демидов висловлює співчуття рідним та близьким з приводу смерті Омельченка Олександра Олександровича

25 листопада 2021 року пішов із життя ...

Вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Члени УСВЖН міста Києва на чолі з ...
titul-22-08-2019

З Днем Незалежності України !

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги ! Шановні ...
IMG_20210622_111133_1

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

22 червня український народ вшановує пам’ять своїх ...
c_174_v10c

З Днем Перемоги !

         У цей святковий ...
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Останні записи