28 серпня 2017 року в міському Палаці ветеранів проведено засідання Ради Української спілки в’язнів-жертв нацизму.
Члени Ради УСВЖН Хвилиною мовчання поминули членів Спілки, які пішли із життя на протязі листопада 2016 року — серпня 2017 року.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
На Порядок денний засідання Ради УСВЖН були винесені питання:
Всі питання Порядку денного розглянуті і прийняті відповідні рішення.
Члени Ради УСВЖН: Трейбич Е.А., Голова Могилів-Подільського відділення УСВЖН, Шарун Л.П., Голова Донецького обласного відділення УСВЖН, Курбатова Т.Ю., ГоловаСлов’янського міжміського відділення УСВЖН, Рамська О.А., Голова Тернопільського відділення УСВЖН з поважних причин не змогли приїхати на засідання, але ознайомлені з матеріалами засідання Ради УСВЖН і підтримали рішення Ради УСВЖН в телефонному режимі.
По першому та другому питаннях Порядку денного засідання Ради УСВЖН слухали Голову Спілки Демидова М.Д., інформацію прийнято до відома.
Заслухавшиі обговоривши інформацію заступника Голови УСВЖН Стрижкової Г.М. по третьому питанню Порядку денного, Рада УСВЖН постановила:
відповідність свої Положення і зареєструватиїх у якості відокремлених підрозділів УСВЖН згідно Закону України «Про громадські об’єднання»до 15 жовтня 2017 року.
УСВЖН Стрижкову Г.М.
Заслухавши і обговоривши інформацію Голови Спілки Демидова М.Д. по четвертому питанню Порядку денного, Рада УСВЖН постановила:
Встановити норму представництва на позачергову IX-у Конференцію – 1 делегат від 1000 членів, які стоять на обліку у відділенні УСВЖН станом на 01 січня 2017 року.
Від відділень УСВЖН, в яких на обліку стоїть менше 1000 членів УСВЖН обирається 1 делегат.
Делегати обираються на позачергову IX-у Конференцію УСВЖН на загальних зборах обласних, міських, районних, районних в містах відділень УСВЖН.
А також внести зміни та доповнення до Статуту УСВЖН згідно ЗаконуУкраїни «Про громадські об’єднання».
Доручити заступникам Голови УСВЖН розробити план заходів по підготовці і проведенню позачергової IX-ї Конференції УСВЖН.
По п’ятому питанню Порядку денного слухали інформацію головногобухгалтера УСВЖН Бондар Н.М.
Рада УСВЖН постановила:
По шостому питанню Порядку денного засідання Ради УСВЖН затверджено Положення Громадської організації «Кремінське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму» та Положення про Херсонське обласне відділення Громадської організації «Українська спілка в’язнів-жертв нацизму».
По сьомому питанню Порядку денного слухали інформацію і пропозицію Голови УСВЖН Демидова М.Д. щодо Слєсарєвої Н.І.
По даному питанню прийнято рішення:
1.Затвердити рішення бюро УСВЖН від 14 березня 2017 року про звільнення Слєсарєвої Надії Іванівни із займаної посади заступника голови УСВЖН і члена бюро УСВЖН з 14 березня 2017 року за порушення вимог Статуту Української спілки в’язнів-жертв нацизму, самоусунення від виконання обов’язків заступника голови УСВЖН і члена бюро УСВЖН на протязі останнього часу, інтриги, піар, шантаж, образливі висловлювання і наклепи на адресу членів бюро УСВЖН та виключити Слєсарєву Надію Іванівну із членів УСВЖН згідно пункту 3.6. розділу III Статуту
УСВЖН.
З організаційних питань слухали інформацію і пропозицію Голови УСВЖН щодо Мартиша В.І.
По даному питанню прийнято рішення:
Також слухали пропозицію Голови УСВЖН щодо виборів першого заступника Голови УСВЖН.
Рада УСВЖН постановила:
Обрати першим заступником Голови Української спілки в’язнів — жертв нацизму Гегелю Андріана Євгенійовича з 29 серпня 2017 року.
Після розгляду питань винесених на Порядок денний засідання Ради УСВЖН, Голова Спілки Демидов М.Д. вручив Почесну грамоту УСВЖН Мартишу Володимиру Івановичу за особисті заслуги в розвитку ветеранського руху, активну громадську діяльність, патріотичну роботу по вихованню підростаючого покоління, дбайливе ставлення, турботу, доброзичливість та піклування про людей тяжкої долі, якізазнали неймовірних страждань від націонал-соціалістських переслідувань під час Другої світової війни.
Наступного дня, 29 серпня поточного року, члени Ради УСВЖН з регіонів України взяли участь у заході «Відвідування місць оборони м.Києва, військових поховань і військових пам’ятників загиблим при визволенні Києва від фашистських загарбників».
Учасники заходу відвідали місця Київського укріп району, який складався із дотів, командних пунктів, а також допоміжних бліндажів, землянок, окопів, ліній комунікацій. Члени Ради УСВЖН також відвідали місця Коростенського укріп району, який прикривав Київський укріп район із західної сторони.
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятників жертвам нацизму, меморіалів, пам’ятників визволителям Києва та України від німецько-фашистських загарбників.
Бюро УСВЖН