Опубликовано 27th Декабрь 2017 |

IX-а позачергова Конференція Української спілки в’язнів-жертв нацизму

IMG_20171123_111354

23 листопада 2017 року в міському Палаці ветеранів проведено IX-у позачергову Конференцію Української спілки в’язнів-жертв нацизму. Із 95 обраних делегатів присутні 59. 9 делегатів, обраних на Конференцію,які з поважних причин не змогли прийняти участь в роботі Конференції, підтвердили в телефонній розмовіта письмово, що ознайомлені із питаннями, винесеними на розгляд Конференції та підтримують проекти її рішень.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


IMG_20171123_111210

 

В роботі Конференції прийняла участь головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими організаціями Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Авраменко Світлана Василівна.

Делегати Конференції УСВЖН Хвилиною мовчання поминули членів Спілки, які пішли із життя.

IMG_20171123_115754

 

 

На Порядок денний IX позачергової Конференції УСВЖН були винесені питання:

  1. Про 75-і роковини насильницького вивезення мирного населення України в рабство III-го Рейху.
  1. Про внесення змін в Статут Громадської організації«Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» згідно Закону України«Про громадські об’єднання».
  1. Організаційні питання.

IMG_20171123_120917

 

Всі питання Порядку денного розглянуті і прийняті відповідні рішення.

По першому питанню слухали Голову Української спілки в’язнів-жертв нацизму Демидова Маркіяна Дмитровича.

В обговоренні доповіді взяли участь: Голова Чернігівського обласного відділення УСВЖН, член бюро УСВЖН Зубок Н.В., Голова Нікопольської організації борців антифашистського опору УСВЖН Гунько Б.І., делегат Конференції від Волинського обласного відділення УСВЖН Ніколаєв О.Н.

IMG_20171123_121322

 

Голова Дніпропетровського обласного відділення УСВЖН, член бюро УСВЖН Кочержина Л.В. ознайомила присутніх в залі із заходами, які були проведені їх відділенням у вересні, жовтні та листопаді поточного року.Про заходи, проведені Харківським обласним відділенням УСВЖН, слухалиГолову відділення Циган Н.М.

 

Голова Ревізійної комісії УСВЖН Зісс Ю.А. дав детальну інформацію про насильницьке вивезення членів УСВЖН, які знаходяться на обліку в Святошинському осередку Київського відділення УСВЖН.

IMG_20171123_111354

Всі виступаючі висловили актуальність і необхідність проведення таких Конференцій.

Після обговорення першого питаннячлен Ради УСВЖН Мартиш В.І. прочитав текст Звернення делегатів IX-ї позачергової Конференції УСВЖН до Президента України Порошенка П.О.. Делегати одностайно підтримали текст Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, Міністра соціальної політики України.IMG_20171123_115907

 

 

 

По другому питанню Порядку денного Конференції УСВЖН слухали члена Ради УСВЖН Амелькіна Д.М.

Заслухавши інформацію Амелькіна Д.М., делегати Конференції затвердили зміни до Статуту УСВЖН.

IMG_20171123_121253

 

 

 

По третьому питанню слухали пропозицію Голови УСВЖН Демидова М.Д. щодо виборів члена бюро УСВЖН.

Делегати Конференції УСВЖН одностайно обрали членом бюро УСВЖН ГоловуДеснянського осередку Київського відділення УСВЖН Шаповалову Ганну Яківну.

IMG_20171123_124458

 

 

 

 

 

Після розгляду питань, винесених на Порядок денний IX-ї позачергової Конференції УСВЖН, всі учасники Конференції прийняли участь в заході «Відвідування військових пам’ятників та військових поховань в місті Києві, загиблим від фашистських загарбників».

IMG_20171123_142342

Учасники заходу вшанували пам’ять жертв нацизму покладанням квітів біля Пам’ятного знака «Пам’ять заради майбутнього», Меморіального комплексу, пам’ятника розстріляним євреям у вигляді менори, Хреста на місці розстрілу 6 листопада архімандрита Олександра (Вишнякова) та протоієрея Павла за заклики до спротиву німецьким окупантам, пам’ятника розстріляним у Бабиному яру дітям в Урочищі «Бабин Яр».

Відвідали пам’ятник жертвам Курінівської трагедії 1961 року, три могильні насипи над урвищем з чорними металевими хрестами, на одному з хрестів напис:«И на этом месте убивали людей в 1941 г Господи, упокой их души». Также побували біля пам’ятників Тані Маркус та Анатолію Кузнєцову, біля монументу «Ромська Кибитка», у пам’ять про жертв геноциду ромів 1941-1943 років. Відвідали місця колишніх Сирецького та Дарницького концтаборів.

Наступного дня, 24 листопада 2017 року, делегати IX-ї позачергової Конференції УСВЖН взяли участь у заході «Відвідування місць оборони та визволення Києва від фашистських загарбників».

Учасники заходу відвідали «Жуків острів», місця Обухівського району, м.Обухів. Учасники заходу відвідали Краєзнавчий музей в Обухові,в якому три зали присвячені періоду Другої світової війни та сьогоднішнім подіям на Сході України. Також побували в музеї поета, військового кореспондента Андрія Самійловича Малишка, сфотографувались біля пам’ятника А.С.Малишку.

Задоволені, з гарним настроєм та подякою керівництву Спілки повернулись до Києва.

 

Пошук
Розділи
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників в селі Балико — Щучинка

Українською спілкою в'язнів - жертв нацизму проведено ...
Останні записи