Опубликовано 23rd Июнь 2018 |

Представники спілки в’язнів-жертв нацизму вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

22 червня, у день початку Великої Вітчизняної війни, в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Цього дня у Києві усі небайдужі громадяни прийшли до парку Вічної Слави, щоб покласти квіти на Алеї Полеглих Героїв та біля підніжжя обеліска, де горить Вічний вогонь. Одними із перший до парку Вічної Слави прийшли представники Української спілки в’язнів-жертв нацизму (УСВЖН). «Ми сьогодні переживаємо третій етап того, що відбувається із нашим поколінням. Більшість із нас, хто сьогодні стоїть тут, у той час (Великої Вітчизняної війни – ред.) були дітьми. Ми опинилися у фашистських концтаборах. Ми випадково вижили під час режиму Гітлера. Потім ми опинилися у режимі Сталіна. Нас вважали неповноцінними громадянами Радянського Союзу, навіть різноробочими не приймали. А через 43 роки, 22 червня 1988 року після великої Перемоги, нам радянська влада і влада України дозволила бути на рівні з іншими людьми», — пригадав Голова УСВЖН Маркіян Демідов. Усі присутні на заході згадували своє дитинство, перебування у концтаборах, увесь жах, який їм ще зовсім малими довелося там пережити. Більш детально про те, як у Києві відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, дивіться у сюжеті «Журналіста».

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


https://journalist.today/

Пошук
Розділи

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...

Сюжет, присвячений міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня 1945го американські військові звільнили полонених ...

Члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів - жертв ...
Останні записи