Опубликовано 12th Октябрь 2018 |

День людини похилого віку у Київі

20181004_141640

04 жовтня поточного року члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму на чолі з Головою Спілки Маркіяном Дмитровичем Демидовим взяли участь у заході, присвяченому 10-річчю гуманітарної програми німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в Україні.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Захід відбувся у місті Києві у парку «Перемога». Організаторами заходу були Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Галина Олександрівна та Координатор Програми «Місце зустрічі: Діалог» Леся Анатоліївна Харченко.

У заході взяли участь: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, керівник відділу культури, освіти та національних меншин посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцев І.В., начальник відділу меморіальної роботи Служби Мороз В.М., президент Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Лушніков І.М., керівники проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» з регіонів України.

Програма «Місце зустрічі: Діалог» спрямована на благо колишніх жертв нацизму і реалізується в Україні спільно з партнером Фонду, Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» протягом 10 років.

Активно долучилась до реалізації проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» Українська спілка в’язнів — жертв нацизму, відділення УСВЖН в регіонах України та місті Києві. Керівником проектів, які реалізовувались Спілкою був Демидов М.Д.. Особливо хочеться відзначити активну роботу по підготовці та реалізації проектів програми Голови Дніпропетровського обласного відділення УСВЖН Кочержиної Л.В., її заступника Антоненко О.А., а також Голів відділень УСВЖН в Дніпропетровській області Коваленко Л.І., Краснощенкової Т.І., Слюсаренко Л.В., Коваленко Т.І., Петерімової В.Д., Голови Київського відділення УСВЖН Суняєвої Л.М.

Учасники заходу встановили лавку з пам’ятною табличкою та посадили алею дерев у парку «Перемога» в місті Києві.

В ході заходу виступили: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, представник посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, Голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму  Демидов М.Д., Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Г.О.

Подібні заходи організовані та проведені членами Української спілки в’язнів — жертв нацизму, керівниками проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» в регіонах України.

 

Пошук
Розділи
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...
136704a08f1ed5ffaa4e33cecb2d8328da88a052

Зі святом 8 березня!

ШАНОВНІ  ЖІНКИ !!!   Від імені Української спілки в’язнів ...
1545644883-6599

Новорічне вітання

Дорогі побратими по долі !   Від імені Української ...
DSC01074

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць оборони Житомира, військових пам’ятників та ...
DSC00773

«Зустріч поколінь «Ми поруч»

11 грудня поточного року Українською спілкою в’язнів ...
20181130_122227

Відвідування місць поховань, місць розташування концтаборів, пам’ятних знаків, Меморіалу в Урочищі «Бабин Яр», військових пам’ятників та військових поховань

Відвідування місць поховань, місць розташування Сирецького та ...
DSC00368

«Діалог поколінь»

29 листопада 2018 року в міському Палаці ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація  «Українська  ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !               Українська ...
IMG_2476

Радісна подія

З нагоди чергової річниці Незалежності України Президент ...
Останні записи