Опубликовано 12th Октябрь 2018 |

День людини похилого віку у Київі

20181004_141640

04 жовтня поточного року члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму на чолі з Головою Спілки Маркіяном Дмитровичем Демидовим взяли участь у заході, присвяченому 10-річчю гуманітарної програми німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в Україні.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Захід відбувся у місті Києві у парку «Перемога». Організаторами заходу були Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Галина Олександрівна та Координатор Програми «Місце зустрічі: Діалог» Леся Анатоліївна Харченко.

У заході взяли участь: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, керівник відділу культури, освіти та національних меншин посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцев І.В., начальник відділу меморіальної роботи Служби Мороз В.М., президент Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Лушніков І.М., керівники проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» з регіонів України.

Програма «Місце зустрічі: Діалог» спрямована на благо колишніх жертв нацизму і реалізується в Україні спільно з партнером Фонду, Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» протягом 10 років.

Активно долучилась до реалізації проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» Українська спілка в’язнів — жертв нацизму, відділення УСВЖН в регіонах України та місті Києві. Керівником проектів, які реалізовувались Спілкою був Демидов М.Д.. Особливо хочеться відзначити активну роботу по підготовці та реалізації проектів програми Голови Дніпропетровського обласного відділення УСВЖН Кочержиної Л.В., її заступника Антоненко О.А., а також Голів відділень УСВЖН в Дніпропетровській області Коваленко Л.І., Краснощенкової Т.І., Слюсаренко Л.В., Коваленко Т.І., Петерімової В.Д., Голови Київського відділення УСВЖН Суняєвої Л.М.

Учасники заходу встановили лавку з пам’ятною табличкою та посадили алею дерев у парку «Перемога» в місті Києві.

В ході заходу виступили: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, представник посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, Голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму  Демидов М.Д., Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Г.О.

Подібні заходи організовані та проведені членами Української спілки в’язнів — жертв нацизму, керівниками проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» в регіонах України.

 

Пошук
Розділи
22_pamyat

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

              ...
9-travnya-den-peremogi-9-maya

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани війни ! Шановні колеги !   Від імені ...
14234

11 квітня 2020 року 75 років визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня вся світова громадськість згадує події, ...
24480743

З Міжнародним жіночим днем — 8 Березня !

  ШАНОВНІ ЖІНКИ !   Від імені громадської організації «Українська ...

Оголошення другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка людей,постраждалих від нацизму» в Україні

ОГОЛОШЕННЯ  другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка ...

75-річчя визволення німецького нацистського концентраційного табору і табору смерті Аушвіц — Біркенау

27 січня вся світова спільнота вшановує пам'ять ...
2020-678x381

З Новим Роком!

Шановні члени УСВЖН ! Шановні колеги !   Від імені ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників

16 листопада 2019 року Громадською організацією «Українська ...

Зустріч поколінь на тему: «Діти без дитинства»

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників

Захід «Відвідування місць початку визволення Києва від ...
Останні записи