Опубликовано 12th Октябрь 2018 |

День людини похилого віку у Київі

20181004_141640

04 жовтня поточного року члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму на чолі з Головою Спілки Маркіяном Дмитровичем Демидовим взяли участь у заході, присвяченому 10-річчю гуманітарної програми німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в Україні.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Захід відбувся у місті Києві у парку «Перемога». Організаторами заходу були Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Галина Олександрівна та Координатор Програми «Місце зустрічі: Діалог» Леся Анатоліївна Харченко.

У заході взяли участь: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, керівник відділу культури, освіти та національних меншин посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцев І.В., начальник відділу меморіальної роботи Служби Мороз В.М., президент Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Лушніков І.М., керівники проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» з регіонів України.

Програма «Місце зустрічі: Діалог» спрямована на благо колишніх жертв нацизму і реалізується в Україні спільно з партнером Фонду, Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» протягом 10 років.

Активно долучилась до реалізації проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» Українська спілка в’язнів — жертв нацизму, відділення УСВЖН в регіонах України та місті Києві. Керівником проектів, які реалізовувались Спілкою був Демидов М.Д.. Особливо хочеться відзначити активну роботу по підготовці та реалізації проектів програми Голови Дніпропетровського обласного відділення УСВЖН Кочержиної Л.В., її заступника Антоненко О.А., а також Голів відділень УСВЖН в Дніпропетровській області Коваленко Л.І., Краснощенкової Т.І., Слюсаренко Л.В., Коваленко Т.І., Петерімової В.Д., Голови Київського відділення УСВЖН Суняєвої Л.М.

Учасники заходу встановили лавку з пам’ятною табличкою та посадили алею дерев у парку «Перемога» в місті Києві.

В ході заходу виступили: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, представник посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, Голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму  Демидов М.Д., Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Г.О.

Подібні заходи організовані та проведені членами Української спілки в’язнів — жертв нацизму, керівниками проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» в регіонах України.

 

Пошук
Розділи
20181004_141640

День людини похилого віку у Київі

04 жовтня поточного року члени Української спілки ...
230808431111

З Днем Незалежності України !

Вельмишановні мої побратими по долі, колеги, дорогі друзі ...

Представники спілки в’язнів-жертв нацизму вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

22 червня, у день початку Великої Вітчизняної ...

Інтерв’ю Голови УСВЖН Маркіяна Демідова на Громадському радіо

Голова Української спілки в'язнів-жертв нацизму Маркіян Демидов, ...

Щоб ніколи не повторилося

«Бережімо мир!»   11 квітня у всьому світі відзначають ...

11 квітня 2018 року в Нікополі

11 квітня 2018 року в Нікополі відзначили ...

11 квітня у Снігурівському відділенні УСВЖН

За багаторічною традицією 11 квітня в нашому ...
библиотека 288 сш 013

Зустріч з київськими учнями до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

Голова Спілки Маркіян Дмитрович Демидов, колишній малолітній ...
2018_04_12_zystrich_zybok_52

«Я не хочу, щоб діти плакали знову»

«Я не хочу, щоб діти плакали знову» Ці ...
IMG_20180411_105751

11 квітня в Україні і усьому світі відзначають Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається ...
Останні записи