Опубликовано 12th Октябрь 2018 |

День людини похилого віку у Київі

20181004_141640

04 жовтня поточного року члени Української спілки в’язнів — жертв нацизму на чолі з Головою Спілки Маркіяном Дмитровичем Демидовим взяли участь у заході, присвяченому 10-річчю гуманітарної програми німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в Україні.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Захід відбувся у місті Києві у парку «Перемога». Організаторами заходу були Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Галина Олександрівна та Координатор Програми «Місце зустрічі: Діалог» Леся Анатоліївна Харченко.

У заході взяли участь: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, керівник відділу культури, освіти та національних меншин посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцев І.В., начальник відділу меморіальної роботи Служби Мороз В.М., президент Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Лушніков І.М., керівники проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» з регіонів України.

Програма «Місце зустрічі: Діалог» спрямована на благо колишніх жертв нацизму і реалізується в Україні спільно з партнером Фонду, Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» протягом 10 років.

Активно долучилась до реалізації проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» Українська спілка в’язнів — жертв нацизму, відділення УСВЖН в регіонах України та місті Києві. Керівником проектів, які реалізовувались Спілкою був Демидов М.Д.. Особливо хочеться відзначити активну роботу по підготовці та реалізації проектів програми Голови Дніпропетровського обласного відділення УСВЖН Кочержиної Л.В., її заступника Антоненко О.А., а також Голів відділень УСВЖН в Дніпропетровській області Коваленко Л.І., Краснощенкової Т.І., Слюсаренко Л.В., Коваленко Т.І., Петерімової В.Д., Голови Київського відділення УСВЖН Суняєвої Л.М.

Учасники заходу встановили лавку з пам’ятною табличкою та посадили алею дерев у парку «Перемога» в місті Києві.

В ході заходу виступили: представник німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» Ельке Браун, представник посольства ФРН в Україні Себастьян Громіг, Голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму  Демидов М.Д., Голова Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Полякова Г.О.

Подібні заходи організовані та проведені членами Української спілки в’язнів — жертв нацизму, керівниками проектів програми «Місце зустрічі: Діалог» в регіонах України.

 

Пошук
Розділи

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників

16 листопада 2019 року Громадською організацією «Українська ...

Зустріч поколінь на тему: «Діти без дитинства»

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників

Захід «Відвідування місць початку визволення Києва від ...
IMG_20191030_132321

Відвідування місць Корсунь — Шевченківської битви, як головної наступальної операції у визволенні Правобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць визволення Лівобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !    Громадська організація «Українська  ...
IMG_2761

Вшанування пам’яті жертв нацизму в Урочищі «Бабин Яр»

Вшанування пам’яті жертв нацизму біля пам’ятного знака ...

Відвідування Могилів-Подільського

«Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових ...
1566404866-2466

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги !   Від імені Української спілки в’язнів ...
IMG_20190801_110250

Відвідування Національного музею історії України

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...
Останні записи