Опубликовано 12th Апрель 2019 |

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки в’язнів — жертв нацизму Маркіян Дмитрович Демидов, Голова Печерського осередку Київського відділення УСВЖН Надія Василівна Мудренок та Голова Деснянського осередку Київського відділення УСВЖН Ганна Яківна Шаповалова зустрілися із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови. Зустріч, що  відбулася, була приурочена до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Колишніх в’язнів фашистських концтаборів привітно зустріли біля входу в школу. Переступивши поріг школи, Маркіян Дмитрович, Надія Василівна, Ганна Яківна були приємно здивовані, побачивши в фойє школи інформаційний стенд до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів — 11 квітня. Заступник директора школи з виховної роботи Яна Олександрівна Маркова повідомила, що стенд підготовлений старшокласниками і що 11 квітня в школі були проведені години спілкування, уроки пам’яті з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

В класі гостей чекали більше 40 старшокласників.

Голова Спілки Маркіян Дмитрович Демидов, колишній малолітній в’язень концтабору «Саласпілс», ознайомив старшокласників з подіями, які відбулися 11 квітня 1945 року в Бухенвальді.

Маркіян Дмитрович розповів про свої дитячі страждання в роки Другої світової війни.

Старшокласники пройнялися  історіями Надії Василівни Мудренок та Ганни Яківни Шаповалової, тоді зовсім маленьких дівчаток, які розповіли про страшний шлях у Німеччину і життя в концтаборах.

Маркіян Дмитрович Демидов ознайомив учнів із діяльністю Української спілки в’язнів — жертв нацизму

На згадку про зустріч Маркіян Дмитрович подарував школі книги про діяльність Української спілки в’язнів — жертв нацизму та спогади колишніх в’язнів фашистських концтаборів «Пам’ять заради майбутнього», збірку творів колишніх в’язнів про страждання  народу у фашистській неволі «Відгомін страждань і поневірянь в пам’яті рабів — III Рейху» та буклет дитячих малюнків конкурсу «Дитинство та юність за колючим дротом в роки Другої світової війни».

Маркіян Дмитрович Демидов запросив старшокласників прийняти участь у всеукраїнському заході Спілки 17 квітня поточного року, який буде проводитись в рамках програми «Культура пам’яті в діалозі поколінь», щоб разом з молоддю  покласти квіти та вшанувати пам’ять про жертв нацизму в місцях розташування Дарницького, Сирецького концтаборів та біля пам’ятного знака «Пам’ять заради майбутнього» в Національному історико — меморіальному заповіднику  «Бабин Яр».  

Заступник директора школи з виховної роботи Яна Олександрівна Маркова подякувала ветеранам за зустріч і вручила їм квіти. Вчителі та учні школи запросили членів Спілки на зустріч до Дня Перемоги.

Пошук
Розділи
1566404866-2466

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги !   Від імені Української спілки в’язнів ...
IMG_20190801_110250

Відвідування Національного музею історії України

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

«Відвідування місць розташування гетто, концтаборів, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у зв’язку з 75-річчям визволення міста Львів від фашистських загарбників».

Метою заходу є збереження, вшанування, увічнення пам’яті ...

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Peremoga

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани ! Шановні колеги !   Від імені Української ...

«Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»  

17 квітня 2019 року члени УСВЖН із ...

«Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»

16 квітня 2019 року в місті Корюківка ...

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки ...
IMG_5388

Мітинг, присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів у Снігурівці

11 квітня в місті Снігурівка Миколаївської області ...
Останні записи