Опубликовано 12th Апрель 2019 |

Зустріч членів Української спілки в’язнів-жертв нацизму із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови

12 квітня 2019 року Голова Української спілки в’язнів — жертв нацизму Маркіян Дмитрович Демидов, Голова Печерського осередку Київського відділення УСВЖН Надія Василівна Мудренок та Голова Деснянського осередку Київського відділення УСВЖН Ганна Яківна Шаповалова зустрілися із старшокласниками Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови. Зустріч, що  відбулася, була приурочена до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Колишніх в’язнів фашистських концтаборів привітно зустріли біля входу в школу. Переступивши поріг школи, Маркіян Дмитрович, Надія Василівна, Ганна Яківна були приємно здивовані, побачивши в фойє школи інформаційний стенд до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів — 11 квітня. Заступник директора школи з виховної роботи Яна Олександрівна Маркова повідомила, що стенд підготовлений старшокласниками і що 11 квітня в школі були проведені години спілкування, уроки пам’яті з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

В класі гостей чекали більше 40 старшокласників.

Голова Спілки Маркіян Дмитрович Демидов, колишній малолітній в’язень концтабору «Саласпілс», ознайомив старшокласників з подіями, які відбулися 11 квітня 1945 року в Бухенвальді.

Маркіян Дмитрович розповів про свої дитячі страждання в роки Другої світової війни.

Старшокласники пройнялися  історіями Надії Василівни Мудренок та Ганни Яківни Шаповалової, тоді зовсім маленьких дівчаток, які розповіли про страшний шлях у Німеччину і життя в концтаборах.

Маркіян Дмитрович Демидов ознайомив учнів із діяльністю Української спілки в’язнів — жертв нацизму

На згадку про зустріч Маркіян Дмитрович подарував школі книги про діяльність Української спілки в’язнів — жертв нацизму та спогади колишніх в’язнів фашистських концтаборів «Пам’ять заради майбутнього», збірку творів колишніх в’язнів про страждання  народу у фашистській неволі «Відгомін страждань і поневірянь в пам’яті рабів — III Рейху» та буклет дитячих малюнків конкурсу «Дитинство та юність за колючим дротом в роки Другої світової війни».

Маркіян Дмитрович Демидов запросив старшокласників прийняти участь у всеукраїнському заході Спілки 17 квітня поточного року, який буде проводитись в рамках програми «Культура пам’яті в діалозі поколінь», щоб разом з молоддю  покласти квіти та вшанувати пам’ять про жертв нацизму в місцях розташування Дарницького, Сирецького концтаборів та біля пам’ятного знака «Пам’ять заради майбутнього» в Національному історико — меморіальному заповіднику  «Бабин Яр».  

Заступник директора школи з виховної роботи Яна Олександрівна Маркова подякувала ветеранам за зустріч і вручила їм квіти. Вчителі та учні школи запросили членів Спілки на зустріч до Дня Перемоги.

Пошук
Розділи
9-travnya-den-peremogi-9-maya

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани війни ! Шановні колеги !   Від імені ...
14234

11 квітня 2020 року 75 років визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня вся світова громадськість згадує події, ...
24480743

З Міжнародним жіночим днем — 8 Березня !

  ШАНОВНІ ЖІНКИ !   Від імені громадської організації «Українська ...

Оголошення другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка людей,постраждалих від нацизму» в Україні

ОГОЛОШЕННЯ  другого конкурсу програми «Ми поруч ! Підтримка ...

75-річчя визволення німецького нацистського концентраційного табору і табору смерті Аушвіц — Біркенау

27 січня вся світова спільнота вшановує пам'ять ...
2020-678x381

З Новим Роком!

Шановні члени УСВЖН ! Шановні колеги !   Від імені ...

Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від фашистських загарбників

16 листопада 2019 року Громадською організацією «Українська ...

Зустріч поколінь на тему: «Діти без дитинства»

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць початку визволення Києва від фашистських загарбників

Захід «Відвідування місць початку визволення Києва від ...
IMG_20191030_132321

Відвідування місць Корсунь — Шевченківської битви, як головної наступальної операції у визволенні Правобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...
Останні записи