Опубликовано 5th Апрель 2019 |

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів у 2019р.

Про участь Української спілки в’язнів — жертв нацизму у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених всеукраїнськими  громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка,  у 2019 році.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Відповідно до наказу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від 20 грудня 2018 року №140    Про організацію додаткового збору конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених всеукраїнськими  громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2019 році, Українською спілкою в’язнів — жертв нацизму було подано конкурсну пропозицію «Культура памяті в діалозі поколінь».

За результатами конкурсного відбору конкурсну пропозицію  «Культура пам’яті в діалозі поколінь» визнано переможцем конкурсу.

Пріоритетним завданням на розв’язання якого спрямована програма «Культура пам’яті в діалозі поколінь», є відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України. Вшанування пам’яті загиблих захисників України. Пошук, ексгумація та перепоховання останків загиблих.

Програму спрямовано на жертв нацистських переслідувань, молоде покоління.

Зберегти, вшанувати та увічнити пам’ять жертв нацистських переслідувань можливо, використовуючи їх трагічний життєвий досвід, шляхом проведення зустрічей з молоддю, школярами, екскурсій, поїздок жертв нацистських переслідувань і молоді з відвідуванням місць поховань, місць розташування концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, військових поховань і військових пам’ятнків, з відвідуванням музеїв і т.д..

Також одним із форматів збереження, вшанування та увічнення пам’яті в’язнів — жертв нацизму є зображення їх життєвих історій у виступах шкільного театру «Театр спогадів» навчально — виховного комплексу №122 міста Дніпро.

В рамках програми «Культура памяті в діалозі поколінь» заплановано провести наступні заходи:

— «Зустріч поколінь на тему: «Корюківка: біль і пам’ять»;

— «Вшанування пам’яті про жертв нацизму з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів»;

— «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці для євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у зв’язку з 75-річчям визволення міста Луцьк від фашистських загарбників»;

— «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні»;

— «Відвідування місць розташування гетто, концтаборів, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у зв’язку з 75-річчям визволення міста Львів від фашистських загарбників»;

— «Відвідування Національного музею історії України»;

— «Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових поховань, Музею Могилів-Подільського відділення УСВЖН у місті Могилів- Подільський Вінницької області»;

—  «Вшанування пам’яті жертв нацизму біля пам’ятного знака «Пам’ять заради майбутнього», в Урочищі «Бабин Яр»;

— «Відвідування місць визволення Лівобережної України від фашистських загарбників»;

— «Відвідування місць Корсунь — Шевченківської битви, як головної наступальної операції у визволенні Правобережної України від фашистських загарбників»;

— «Відвідування місць початку визволення міста Києва від німецько — фашистських загарбників»;

— «Зустріч поколінь на тему: «Діти без дитинства»;

— «Відвідування місць визволення Києва, як головного етапу визволення України від німецько-фашистських загарбників».

Робота, здійснювана в рамках культури пам’яті, це постійне завдання виховної роботи з підростаючими поколіннями.

Програму «Культура памяті в діалозі поколінь» заплановано  реалізувати силами керівного органу Спілки при залученні членів УСВЖН з більш як половини областей України, молодого покоління та залучених спеціалістів протягом квітня — листопада 2019 року.

Пошук
Розділи
IMG_20191030_132321

Відвідування місць Корсунь — Шевченківської битви, як головної наступальної операції у визволенні Правобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

Відвідування місць визволення Лівобережної України від фашистських загарбників

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !    Громадська організація «Українська  ...
IMG_2761

Вшанування пам’яті жертв нацизму в Урочищі «Бабин Яр»

Вшанування пам’яті жертв нацизму біля пам’ятного знака ...

Відвідування Могилів-Подільського

«Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових ...
1566404866-2466

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги !   Від імені Української спілки в’язнів ...
IMG_20190801_110250

Відвідування Національного музею історії України

В рамках програми «Культура пам’яті в діалозі ...

«Відвідування місць розташування гетто, концтаборів, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у зв’язку з 75-річчям визволення міста Львів від фашистських загарбників».

Метою заходу є збереження, вшанування, увічнення пам’яті ...

Захід Української спілки в’язнів-жертв нацизму «Відвідування Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

01 червня поточного року Українською спілкою в’язнів ...

На Волинь з’їхалися в’язні нацистських концтаборів — Відео

https://www.youtube.com/watch?v=NdGnN6gXdlQ
Останні записи