Шановні ветерани війни !
Шановні колеги !
Від імені Громадської організації «Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» та себе особисто щиро вітаю Вас з 75-річчям Великої Перемоги !
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Свято Великої Перемоги має визначальне значення для України. Ми відзначаємо безсмертний подвиг народу, вшановуємо пам’ять полеглих, утверджуємо традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни та створюємо умови для увічнення та збереження пам’яті про Велику Перемогу та подвиги її учасників.
Так, це Велика Перемога ! Перемогли не тільки військові, але і діти, люди старшого покоління, працівники тилового фронту, всі, хто пережив ту страшну війну !
Друга світова війна — найжахливіша війна минулого століття, це рана, яка болить досі в кожній родині України.
Друга світова війна – страшна трагедія для всього світу. В роки війни загинуло мільйони людей, було знищено тисячі міст і сіл. Тож ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, пам’ятати про своїх співвітчизників.
В минулі роки в ці дні у всіх відділеннях УСВЖН в регіонах України проходили церемонії покладання квітів і вінків до пам’ятників героям Другої світової війни, на місцях поховань, проводились різні заходи по вшануванню ветеранів війни, уроки мужності в навчальних закладах. На превеликий жаль, у зв’язку з карантином в Україні, ми не зможемо подібного зробити в цьому році. Але ми обов’язково вшануємо полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів та хвилиною мовчання біля пам’ятників, братських могил після завершення карантину в державі.
А 9 травня будемо молитися за упокій їхніх душ вдома.
Шановні ветерани війни, колеги ! В ці дні хочу побажати Вам, Вашим рідним і близьким здоров’я, радості, сили і терпіння, щастя та достатку, миру та спокою, оптимізму, впевненості та віри у світле майбутнє нашої України !
Дякую за Вашу плідну та благородну працю на користь жертв нацистських переслідувань !
З повагою
Голова Громадської організації
«Українська спілка в’язнів — жертв нацизму»,
в’язень концтабору «Саласпілс»,
академік МАНЕБ
Маркіян Демидов