Опубликовано 19th Август 2020 |

Про участь УСВЖН у конкурсі

Про участь громадської організації «Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2020 році.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Відповідно до оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2020 році, затвердженого наказом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 01.10.2019 року №64, громадською організацією «Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» було подано конкурсну пропозицію «Діти за колючим дротом: біль і пам’ять».

За результатами конкурсного відбору конкурсну пропозицію  «Діти за колючим дротом: біль і память» визнано переможцем конкурсу.

Пріоритетним завданням на розв’язання якого спрямована програма «Діти за колючим дротом: біль і пам’ять», є відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових пам’ятників і військових поховань.

Цільову аудиторію при реалізації програми представляють жертви нацистських переслідувань та молоде покоління.

Програму спрямовано на збереження, вшанування, увічнення пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань.

Зберегти, вшанувати та увічнити пам’ять про жертв нацистських переслідувань можливо, використовуючи їх трагічний життєвий досвід, шляхом проведення зустрічей з молоддю, школярами, екскурсій, поїздок жертв нацистських переслідувань і молоді з відвідуванням місць поховань, місць розташування концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, військових поховань і військових пам’ятників, з відвідуванням музеїв і т.д..

          Відвідуючи місця поховань, місця розташування концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, пам’ятних знаків, військових поховань і військових пам’ятників, молоде покоління дізнається про ті страшні роки війни, про скалічене дитинство, про героїчні подвиги воїнів, усвідомлює та відчуває свою відповідальність перед старшим поколінням.

В рамках програми «Діти за колючим дротом: біль і память» заплановано провести наступні заходи:

— «Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових поховань, Музею Могилів-Подільського відділення УСВЖН у місті Могилів- Подільський Вінницької області»;

— «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку»;

— «Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у місті Львові».

Програму «Діти за колючим дротом: біль і память» заплановано  реалізувати силами керівного органу Спілки при залученні членів УСВЖН з більш як половини областей України, у тому числі з міста Києва, молодого покоління та залучених спеціалістів в період з 19 серпня до 30 листопада 2020 року.

 

Голова громадської організації

«Українська спілка в’язнів — жертв нацизму»

в’язень концтабору «Саласпілс»

академік МАНЕБ

керівник програми                                Маркіян Демидов

Пошук
Розділи

З ЮВІЛЕЄМ, МАРКІЯНЕ ДМИТРОВИЧУ!

Вельмишановний Маркіяне Дмитровичу ! Прийміть найщиріші вітання з ...

Збереження та вшанування пам`яті жертв Голокосту на Могилів-Подільщині.

http://usvzn.com/wp-content/uploads/2020/10/202010by.mp4

«Відвідування місць пам’яті у Могилів — Подільському

«Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових ...
Фото витинанки Марії Гоцуляк

Жертви нацистських переслідувань з регіонів України і міста Києва відвідали Могилів-Подільщину в рамках програми «Діти за колючим дротом : біль і пам`ять»

                [audio mp3="http://usvzn.com/wp-content/uploads/2020/10/Vidviduvannya-pamyatnikh-misc-u-Mogiliv-Podilsku.mp3"][/audio]

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська організація ...

Пам’ятаємо та шануємо

https://youtu.be/rLHbziB3vUQ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні члени УСВЖН ! Шановна громадськість !   Громадська ...

29 вересня вшанування жертв трагедії Бабиного Яру

29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

              ...

13 вересня — Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

             Міжнародний день ...
Останні записи