Опубликовано 19th Август 2020 |

Про участь УСВЖН у конкурсі

Про участь громадської організації «Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2020 році.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Відповідно до оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями  ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2020 році, затвердженого наказом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 01.10.2019 року №64, громадською організацією «Українська спілка в’язнів — жертв нацизму» було подано конкурсну пропозицію «Діти за колючим дротом: біль і пам’ять».

За результатами конкурсного відбору конкурсну пропозицію  «Діти за колючим дротом: біль і память» визнано переможцем конкурсу.

Пріоритетним завданням на розв’язання якого спрямована програма «Діти за колючим дротом: біль і пам’ять», є відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових пам’ятників і військових поховань.

Цільову аудиторію при реалізації програми представляють жертви нацистських переслідувань та молоде покоління.

Програму спрямовано на збереження, вшанування, увічнення пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань.

Зберегти, вшанувати та увічнити пам’ять про жертв нацистських переслідувань можливо, використовуючи їх трагічний життєвий досвід, шляхом проведення зустрічей з молоддю, школярами, екскурсій, поїздок жертв нацистських переслідувань і молоді з відвідуванням місць поховань, місць розташування концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, військових поховань і військових пам’ятників, з відвідуванням музеїв і т.д..

          Відвідуючи місця поховань, місця розташування концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, пам’ятних знаків, військових поховань і військових пам’ятників, молоде покоління дізнається про ті страшні роки війни, про скалічене дитинство, про героїчні подвиги воїнів, усвідомлює та відчуває свою відповідальність перед старшим поколінням.

В рамках програми «Діти за колючим дротом: біль і память» заплановано провести наступні заходи:

— «Відвідування місць розташування гетто, військових пам’ятників, військових поховань, Музею Могилів-Подільського відділення УСВЖН у місті Могилів- Подільський Вінницької області»;

— «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку»;

— «Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам’ятників, військових поховань у місті Львові».

Програму «Діти за колючим дротом: біль і память» заплановано  реалізувати силами керівного органу Спілки при залученні членів УСВЖН з більш як половини областей України, у тому числі з міста Києва, молодого покоління та залучених спеціалістів в період з 19 серпня до 30 листопада 2020 року.

 

Голова громадської організації

«Українська спілка в’язнів — жертв нацизму»

в’язень концтабору «Саласпілс»

академік МАНЕБ

керівник програми                                Маркіян Демидов

Пошук
Розділи
Фото М.Д.Демидова3

Не стало Маркияна Дмитриевича Демидова

Сегодня из Киева пришла печальная весть – ...
ogon_svecha_33114

Голова УСВЖН Маркіян Демидов висловлює співчуття рідним та близьким з приводу смерті Омельченка Олександра Олександровича

25 листопада 2021 року пішов із життя ...

Вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Члени УСВЖН міста Києва на чолі з ...
titul-22-08-2019

З Днем Незалежності України !

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги ! Шановні ...
IMG_20210622_111133_1

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

22 червня український народ вшановує пам’ять своїх ...
c_174_v10c

З Днем Перемоги !

         У цей святковий ...
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Останні записи