Опубликовано 27th Апрель 2010 |

Наші видання

Видавнича діяльність УСВЖН

УСВЖН приділяє велику увагу збору і виданню документальних спогадів живих свідків трагедії народу України під час панування ІІІ-го Рейху. Оригінальні матеріали спогадів живих свідків передаються на довічне збереження до національного музею Великої Вітчизняної війни і створення експозицій.
До музею ВВВ передано три стенди, які відображають документи і спогади активістів УСВЖН за часів їх перебування у фашистський неволі.
Завдяки спільним зусиллям УСВЖН при підтримці Українського національного фонду «Взаєморозуміння і примирення» та деяких благодійних організацій та депутатів видавництвами України надруковано і побачили світ авторські біографічні повісті
О.Гаци, В.Волошкіна, І.Єльнкової. В.Маремпольського, Л.Новохатько, М.Левіна, А.Михайлова, І.Мірчевської, С.Подольського, О.Черкун та багатьох інших авторів і збірок. Високої оцінки від широкого загалу читачів, ЗМІ, педагогічних закладів і інших організацій України отримали три книги «Пам’ять заради майбутнього».
Перша книга була видана до 10-річчя заснування УСВЖН в 2001 році. В ній наведена історія створення Спілки та показана її 10-річна діяльність, а також надруковано понад перших 100 авторських матеріалів: спогадів членів УСВЖН — колишніх жертв нацистських переслідувань про їх трагічне минуле та життєвий шлях.
Друга книга «Пам’ять заради майбутнього» була видана до 60-ої річниці Великої Перемоги.
Третя книга «Пам’ять заради майбутнього» та збірка фольклорних ліричних матеріалів «Відгомін страждань і поневірянь в пам’яті рабів Ш-го Рейху» були видані у 2008 році до відзначення 20-ої річниці Міжнародної спілки колишніх малолітніх в’язнів фашизму.
Заслужив високої оцінки альбом конкурсних робіт дитячого малюнку «Наша доля вам застереження» виданий у 2009 році по результатам поведеного УСВЖН міжнародного конкурсу.
За сприяння УСВЖН та Макіївського відділення видана книга – спогади малолітнього в’язня І.Чуханова «Не забывайте о нас».
Всі ці книги мають особливу цінність, тому що оригінальні авторські тексти спогадів піддавались мінімальній редакторській правці, так як редактори вважали недоцільним змінювати стиль автора, оскільки метою було максимальне збереження достовірності спогадів та відтворення в уяві читача особистості автора. Книги з великим успіхом проходили презентацію в ряді регіонів України.
На міжнародному рівні не лише в країнах СНГ, а в Німеччині, Польщі, Словенії, Чехії всі видання УСВЖН отримали високу оцінку і визнання.
Діяльність УСВЖН висвітлена також в почесних виданнях України: «ХТО Є ХТО. Влада, політика, громадська діяльність» (Випуск третій, 2004 рік.), Довідник «Золота Україна», 2005 рік.

Завдяки співпраці з радіокомпаніями України та друкованими органами багато раз в ефірі та часописах надавались матеріали, присвячені конкретним особистостям, про трагедії, що вони перенесли у фашистській неволі, їх життєвий шлях в повоєнні роки, а також діяльність Спілки. Організаційні структури Спілки в регіонах також дуже стисло працюють з органами ЗМІ та здійснюють видавничу діяльність.
В подальшому плануються переклади книг на англійську та німецьку мови, а також створення спільної книги спогадів членів УСВЖН і членів польського «Товариства потерпілих від ІІІ-го Рейху».
В цей час вже завершується підготовка в електронному вигляді книги (альманах) «Літопис Української спілки в’язнів – жертв нацизму» . В цьому виданні має бути відтворена історія Спілки від її створення, її 20 –ти річна діяльність, правова база, деякі історичні матеріали, документи характеризуючи її діяльність, фрагменти з видань ЗМІ, фотоматеріали, спогади, тощо.

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН

«ЛІТОПИС  УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ В’ЯЗНІВ - ЖЕРТВ НАЦИЗМУ»  двадцятилітня діяльність, проблеми та здобутки, історичні свідоцтва, документи, спогади і завдання

«ЛІТОПИС УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ В’ЯЗНІВ — ЖЕРТВ НАЦИЗМУ» двадцятилітня діяльність, проблеми та здобутки, історичні свідоцтва, документи, спогади і завдання

2016-09-01 13.11.04

Видавнича діяльність УСВЖН

Видавнича діяльність УСВЖН


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Видавнича діяльність УСВЖН

Дарунок школі

Видавнича діяльність УСВЖН

Презентація видань в м. Прага

Видавнича діяльність УСВЖН

Презентація першої книги в Донецьку

Пошук
Розділи
20210411-1

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Шановні побратими по долі ! Шановні колеги !   Сьогодні ...
1583251320-2292

Вітання з 8 березня!

Дорогі жінки !   Від імені громадської організації «Українська ...

УСВЖН — 30 років !

                                  Шановні члени УСВЖН !                               Шановні ...
t5

27 січня — Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в усьому світі відзначають ...
Christmas gold balls and pine on a festive background

Поздоровлення з Новим Роком

Шановні колеги !!! Шановні друзі !!!   Від ...

Відвідування місць розташування концтабору, гетто, інших місць примусового тримання, військових пам`ятників, військових поховань у місті Львові

В рамках програми «Діти за колючим дротом: ...

Відвідування місць розташування гетто, табору примусової праці, місць розстрілу євреїв, військових пам’ятників, військових поховань у місті Луцьку

Захід «Відвідування місць розташування гетто, табору примусової ...
5b6c2c8401d5f94c

Місцями пам`яті жертв нацизму

З 13 областей та міста Києва до ...

ПОВІДОМЛЕННЯ

       Шановні члени УСВЖН !     ...

З ЮВІЛЕЄМ, МАРКІЯНЕ ДМИТРОВИЧУ!

Вельмишановний Маркіяне Дмитровичу ! Прийміть найщиріші вітання з ...
Останні записи